Alte știri din fotbal
FCSB a dat lovitura și a transferat cel mai bun marcator din afara careului!
0
Nicolescu îl notează pe Kopic » Cel mai slab capitol: „Nu poți să-i ceri”
0
Vești importante despre noul stadion Dinamo! Șefa CNI l-a inclus pe lista investițiilor prioritare ale statului pentru 2026
0
Intră la negocieri pentru transferurile lui Musi și Cîrjan!
0
Știri din fotbal internațional
După Asia Express și Survivor, Gabi Tamaș revine pe micile ecrane! Va face echipă cu Dan Alexa la Campionatul Mondial
0
Demitere în Serie A: nu a rezistat decât șapte luni! » Mutarea pe care clubul este gata să o anunțe oficial
0
Despărțirea Arbeloa - Real Madrid, oficializată
0
Inter a făcut anunțul despre viitorul starului lui Cristi Chivu: „Gonește ca un tren dintr-o altă dimensiune!”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Eugen Tomac a dat răspunsul decisiv dacă își depune sau nu mandatul de ...
Libertatea
Totusi,eu am ciuda pe acest cioban fiindca nu l-a sustinut financiar pe Lacatus.Atunci a fost ruptura cea mare dintre el si suporterii stelisti.Oricum,chiar daca i-si cere scuze,tot cioban ramane.
tot gogoman esti in continuare,desi iti pui cenusa in cap :"Dacă ştiam că se va ajunge aici, niciodată nu l-aş fi atins pe Hagi nici măcar cu o vorbă. Am fost un tîmpit atunci". ideea este sa intelegi ca l-ai atacat aiurea,tie iti pasa doar ca ai pierdut nu ca ai fost prostcrescut
"CUM LA UMILIT ŞI JIGNIT PE HAGI" - sunteti niste agramati instigatori !!!!.......altceva in afara de instigari si sa generati scandaluri nu stiti !!!!....niste agramati , fara cultura fotbalistica dar capioni la......scandaluri si mahala !!!.....asta sunteti voi astia de la gesepe !!!......pt incultura voastra inspirati doar sila , greata si dezgust !!! pt instigatorul de dan udrea , se scrie corect:"CUM L-A UMILIT ŞI JIGNIT PE HAGI"...da-ti demisia mai bine , ziarist agr
daca era adevarat macar 1% din ce zici ciobane...atunci ai fi facut orice sa vina Hagi.Sa-i spui in presa bai nasule vino inapoi nu rezolvi nimic.Hagi este la fel de popular ca Allah in Turcia si lumea il respecta acolo desi multi l-au vazut doar la tv.tu te pretinzi crestin si marele erou al neamului..te-ai uitat la prea multe seriale .ai dat de pamant cu cea mai puternica arma a Stelei din istorie:publicul.cand echipele veneau pe ghencea tremurau de frica publicului acum tremura doar de frig..
"Da, l-am umilit pe Hagi, dar el mă ştia, ştia că e greu să lucrezi cu Becali!" Cata ura am ajuns sa-ti port, cioban pervers!
ciobaneeeee esti in campanie si ai nevoie de voturi , realizezi ca nu te poti pune cu multimea si incerci sa o dai la pace ... rusine sa iti fie sa crezi oamenii suficient de prosti sa mai puna botu la planurile tale.
Jiji, dejaba il jelesti, ca n-o mai dreji. O sa ramai inca shapke ani repetinke. Sa vii maine cu tatal tau tuns la LPF. Te asteapta nea Mitica sa vaza daca mai poti urca in fuga dealu.
Mofturi. Capul nu-l ajuta !
CIOBANE, IA-TI FAMILIA DE INTERLOPI SI CARA-TE PENTRU TOTDEAUNA DIN GHENCEA!...VINDE STEAUA!...RESPECT GICA HAGI!
e prima data cand are si becali dreptate, pacat, a ratat cea mai frumoasa combinatie Steaua-Hagi, pacat...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.