Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
0
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Deschamps, în doliu după moartea mamei sale, ratează meciul cu Norvegia
0
Fabio Cannavaro, după ce Portugalia a umilit Uzbekistan: „Cristiano Ronaldo are magnet la gol. Dacă un fundaș greșește, e mort”
0
Anglia - Ghana, pentru locul 1 în grupa L de la CM 2026
0
Chelsea s-a băgat pe fir și a furat principala țintă a lui Cristi Chivu! Anunț din Italia: 5 milioane de euro salariu
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Becali da-l afara pe marele antrenor si strateg Ilie. Nu are ce cauta la Steaua,in afara ca te face din vorbe ,de altfel un lucru caracteristic etniei sale,nu cunoaste meserie. I-ai dat afara pe antrenori buni culminand in acest an cu Piturca si l-ai adus pe acest rrom care nu a avut rezultate si care facea tusa de ani de zile.Trezeste-te pana nu va fi prea tarziu,da-l afara cu tot staful lui. La Steaua nu se fac experimente. Forza Steaua!
Care valoare? Care v-o dau arbitrii pe care-i cumpara ciobanul? Sau sacosele si valize carate pe la adversarele contracandidatelor, care si ELE fac EXACT ACELASI LUCRU? Tie iti seamana a fotbal profesionist ce se joaca la noi? Inseamna ca esti naiv rau. Ce ierarhie din ultimii ani de la noi a fost "curata"? Care ne-au fost performantele? Valize, sacose, brichete, tribunale sportive... Jji, Borcea, Copos,Iancu... Prostii prostilor suntem noi suporterii. Credem ca si la noi se joaca fotb
Ptr dinamovisti :joi seara uiativa la steaua si pregatitiva de CHAMPIONS LEAGUE
D-asta i se rupe lui Sumi, ca l-a injurat o galerie de frustrati :)
nu doar cel mai mare IDIOT, mai putem adauga LAUDAROS, GURA SPARTA, XENOFOB si DO/BI/TOK!
Ilie, Ilie, nu te prinde paltonu` pe banca Stelei.... La prima-nfrângere, ai şi fost arătat cu degetu' de şefu'..... O să se-ntâmple, ca şi cu toţi ceilalţi, care-au mai trecut pe la Steua.....
valoarea echipei se va vedea la sfirsitul campionatului. si Barcelona a pierdut acasa 0-2 cu Hercules. bafta steaua la Liverpool
nu isi va reveni de curand stati sa vedeti ce macel ia la Liverpool aia nu iarta si nici nu sta la cutie la meciu asta trebuia bagat Kapetanos dupa pauza si matei pe dreapta dar el nici banca de rezerva nu o prins brandan mijlocas central si radut in centru sa dea cu centrarile si cu suturile de la distanta ca alt ceva nu avea ce face si in plus fundasi de la unirea erau cam mici si fundasi laterali erau tineri si puteau fi fentati usor AFARA Dumitrescu estu un KAKAT afara
ai ajuns la fundul sacului daca te gandesti in fiecare dimineata la suma aia :infima" de la mutu!!! in alta ordine de idei becali ar trebui sa-si dea seama odata pt totdeauna ca fotbalul nu se poate pacali la infinit cu fel si fel de tertipuri( BRICHETE, VALIZE, STELUTE,TRANSFERURI DE JUCATORI DE LA ECHIPE ADV ENUNTATE INAINTEA MECIULUI RESPECTIV, etc)si-ti mai da o palma din cand in cand!
avem antrenor de kakat cel mai slab de pana acum o gresit total tactica e cel mai prost afara cu el mai bine sal aduca pe Stoichita ca ala o luat locu 4 cu jucatori de mana a 2 a astai cel mai prost antrenor Dumitrecu dati demisia si eu antrenam mai bine AFARA Pleaca sal aduca pe stoichita sau pe altu gaseste gigi unu tanar cu perspectiva sau si unu batran.Nu inteleg de ce lo schimbat pe Angelov astept explicati in desele conferinte ale 'Domnului Antrenor' vai de mai slab mai slab ca dorinel M
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.