FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA - RAPID, VINERI, ORA 21:00, ANTENA 1 ŞI GSP.RO / STELIŞTII PREGĂTESC DERBY-UL ÎMPOTRIVA RAPIDULUI CU BUZUNARELE GOALE
Alte știri din fotbal
Marius Lăcătuș, despre cea mai importantă mutare din Superliga: „S-ar putea să fie reacții”
0
„Valeriu Iftime, te apropii cu pași repezi să fii prost ca mine!” » Dialog incredibil din culisele Superligii: „100 de milioane de euro despăgubiri”
0
Ilie Dumitrescu o sperie pe FCSB înainte de barajul cu Dinamo: „Niciodată!”
0
Cîrjan a comentat declarația arogantă a lui Florin Tănase: „Am văzut interviul lui”
0
Știri din fotbal internațional
Jamie Vardy visează la încă un sezon în Premier League
0
Italienii au aflat sumele din contractul lui Cristi Chivu » Va câștiga o avere după prelungirea cu Inter
0
SUA și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial: pe cine a ales Mauricio Pochettino
0
Florentino Perez și-a lansat un site separat în campania electorală pentru președinția Real Madrid: „Mai este istorie de scris”
0
Lifestyle
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
5
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
4
Un radar montat lângă un dealer auto a prins șoferii care veneau să testeze ...
Libertatea
Traian Băsescu, prima reacție după ce a redevenit cetățean al Moldovei: „În ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
d-lor ziaristi,care doua luni?suntem in luna mai,restanta,daca e ste vreo restanta,este pe o singura luna ,aprilie.astadaca ne luam dupe ce ati spus voi
Asa cum ne platesti tot asa jucam.SIC.
Nu va e clar ca Gigi nu mai are bani, sau v-a fentat iar cu aburelile lui! Nu mai face achizitii ca nu are bani! Miliardar de hirtii e Becali! Dar bani n-are nici de leac!
*500.000 de euro este suma pe care Gigi Becali trebuie să o scoată lunar din buzunar pentru a plăti contractele jucătorilor :)))))))))))))))))))))))) si cand vinde un jucator becali baga banii in celalalt buzunar!
domnilor ziaristi , sau domnule ziarist , ce sursa buna aveti #-o , pai jucatorul Juan Carlos Toja are contract sub 200k euro, a zis si Giginho chestia asta , chiar cred ca are in jur de 100.000 asa ca verificati-va sursa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.