Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
cea mai mare prostie face steaua prin rrezentantul ei jiji.pai daca nici acum cu bricheta la timona nu vaplac arbitrajele atunci cand?daca nu ia steaua campionatul asta va fi din cauza arbitrajelor strainilor.
Tu esti acela ce nu a inteles, nu cel pe care l-ai facut penibil. Banul corupe si atat, nu banul corupe romanul dar strainul ba.
steaua CAMPIOANA BLATURILOR!! steaua CANCERUL FOTBALULUI ROMANESC!! steaua COURVA EUROPEI!!
Adevar ai grait! Tot respectul pentru tine! Copos e de un penibil fara cusur si nu as putea spune niciodata ca il admir pentru ceva sau ca va fi vreodata la nivelul lui Porumboiu sau Pazskany. In schimb, acest Gigi Becali este circarul intruchipat, tot timpul spune tampenii fara a avea remuscari, batjocoreste acest sport prin simpla sa implicare..
pentru unul lipsit de orice forma de mandrie si coloana vertebrala precum copos nu inseamna absolut nimic faptul ca acest analfabet il ia la misto, ba chiar cred ca copos ar fi fericit ca sa-i dea ciobanetele banii! problema e ca copos inca na inteles ca pe lumea ailata nu pleaca cu banii ci cu amintirea ca s- a lasat calcat in picioare de toate zdrentele pentru 2-3 leuti!
15 000 euro costa o brigada de arbitrii? Salariul lui Geraldo pe o luna :-)) Sunt STELIST dar imi este rusine cu acest 'mafiot' care a furat Steaua.El rade de Copos??? Pai Copos da salarii mai mari la Rapid decat de Becali la Steaua.El face misto de Copos? Dar el cand va fi la NIVELUL lui Porumboiu sau Pazskany?
mediatizati excesiv un bufon cu trupa lui de giumbuslucari....
copos nu vrea arbitri straini cu steaua. se simte in siguranta odata cu retragerea lui deaconu.
Ca sa zici ca toata tara stie de asta ar trebui sa aduci mai multe dovezi decit presupunerile tale. Toti romanii stiu tot!!
Asta e cea mai mare tampenie, romaneasca, sa plateasca echipele cu plicul direct arbitri. Ar trebui sa fie platiti de liga, direct in cont.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.