Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Tu chiar pui botu la ce scriu ziaristii astia?Nu te-ai convins de "n"ori ca sursele lor sunt rodul imaginatiei lor.Pai intre ce a zis Sumudica si "sursele"ziaristului ,tu pe cine crezi?Plus ca exista diferenta intre cazurile lui Texeira si al lui Junior Morais.Ala avea diferend pt neplata,asta are diferend pt ca i-a mai aparut un an in contract,si el nu recunoaste asta.Dar orice om cu o minima intelijenta si-ar fi dat seama de asta.Te stiam baiat destept,ce naiba,chiar cazi in capcana ziaristului?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eeeee, daca GIGI i-ar fi dat fituicarilor 100000 , ii pupau si.....talpile !!!
Cum e posibil asa ceva, chiar nu se sesizeaza nimeni? Lpf e jucaria ciobalaului.
cred ca morais nu joaca din acelasi motiv pentru care nu a jucat nici cu viitorul, pentru ca ninel :)). se plang *** pe aici de frica Stelei :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai e legal asa ceva??? lui jiji i se permit prea multe.Daca ai multi bani,chiar crezi ca poti incalca reguli? Nu e normal.Vad ca nu se sesizeaza nimeni!
AR trebui revizuita aceasta lege Bosman,nu mi se pare normal sa semnezi cu alta echipa din acelasi campionat,decat dupa ultima etapa.
1.regulamentul privind transferurile ar trebui schimbat!2. fcsb ar trebui "blocata"(indiferent cum) la titlu si locul 2! 3.fara banii din UCL, jiji n-ar mai reusi sa cumpere tot!
deci voi banati muzeul antipa ! sunteti fenomenali ! probabil in mintea voastra e ceva de genul ce gasesti prin amsterdam sau prin sankt pauli
da ce socant ! daca exista vreun prost sa creada ca nu-i asa trebuie *** . specie rara
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.