Alte știri din fotbal
Suporterii olteni au încălțat de iarnă copii defavorizați » Câte perechi de ghetuțe au fost donate la Craiova - CFR Cluj
0
Raul Rusescu își face bagajele pentru America, după ce a aflat înainte de Turcia - România: „Nu o să mint”
0
După 7 luni, meciul acuzat de blat pentru pariuri ajunge în sfârșit la Disciplină » „Când își dă președintele sacoul jos, e semn să luăm gol!” + Ce se vede în rezumat: „Formidabil, ce gafe!”
0
„Clona” patronului din Superliga a apărut la gală și i-a luat pe toți prin surprindere: „Eu sunt fratele mai mare. E an de titlu la noi!”
2
Știri din fotbal internațional
Sergio Ramos vrea înapoi în La Liga! Targetul îndrăzneț al fundașului de 39 de ani
0
PSV - Atletico Madrid, un nou duel de gală pentru Dennis Man în Ligă » Echipele probabile
0
De ce primul meci al zilei din Liga Campionilor se dispută la „matineu”
0
UEFA a delegat la FCSB - Feyenoord un arbitru care a fost implicat în două dintre cele mai rușinoase înfrângeri suferite de roș-albaștri
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce urmăresc Japonia și Coreea de Sud Marea Neagră? Interviu cu ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Mihai Neșu și sfatul de la Muntele Athos care i-a schimbat radical viața: ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Pentru a avea umor,ai nevoie de inteligenta,ceea ce tie iti lipseste cu desavarsire.Esti cel mai tare din parcarea goala,un fel de matz plouat care se vede tigru in oglinda.
ce asteptari sa ai? un securist comunist in consiliul de administratie,un antrenor care fuge cu banii primiti de la cioban,un patron psd-ist si un lider de galerie cu ai lui 300 oameni care fac coregrafii pe stadioane pentru partide politice-dinamo!
Nu crezi ce? omul a fost prezent la ziua nevestei unui fost mare dinamovist,precis s-a cantat acolo si ”Steaua e numai una.”
acum se intelege de ce bea atata apa in timpu meciului!e mahmur la fiecare meci!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Reghe e tare si chiar dc ar fi stat nu juca el cu Dinamo.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cand gsp.ro va deveni o gazeta de sport si nu o fituica can-can de proasta calitate? ce gandire geniala! antrenorul a ratat cinci ocazii singur cu portarul ca a fost obosit de la ospat
Ce mare lucru,orice fcspist e fan manele
da stiu ,am gresit si eu o cratima sapt trecuta si facea pe desteptul ,plus *** care ma facea prost ,*** ,de fapt eu cred ca e unul si acelasi !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.