Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
0
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
0
Știri din fotbal internațional
Ce lovitură! După Ronaldo, vor să-l convingă să semneze și pe Ousmane Dembele
0
PAOK, tragedie și acum 27 de ani » Asemănările cu accidentul din județul Timiș
0
Cristi Chivu și jucătorul lui s-au amuzat copios: „Atunci să-l punem în poartă!”
0
Mesaj emoționant la retragerea lui Miralem Pjanic: „Fotbalul a fost muzica mea. Pianul meu a fost terenul”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Anders Aslund, fost consilier al lui Boris Elțîn și expert în geopolitică: ...
Libertatea
Vorbim la anul. Revine CFR, Craiova este in crestere. Daca investeste si Dinamo ceva, in campionatul acesta a investit ZERO, ba a si vandut. Viitorul oricum este peste fcsb.
Argaseala a votat. 100% au stiut ca vor conta doar meciurile din playoff in caz de egalitate. fcsb investitii 8 milioane, Viitorul 30K. Campioana Viitorul. Ce mai e de zis despre management? :))))))))))
Oare de la ce s-o fi nascut proverbul ala "nu vorbi de funie in casa spanzuratului? :)
NU! Daca au stiut ca se iau in calcul doar meciurile directe din play-off, au pierdut pe mana lor cand a egalat Tucudean in min 70. Daca nu au stiut, au pierdut tot pe mana lor ca unii din conducere nu si-au facut treaba bine. In ambele cazuri FCSB este de vina.
Grande, sunteți campioni sau nu? :)
Pai muniru nu face mai mult de 50.000 de euro și boldrin maxim un milion , proști aia daca dau atâția bani pe ei .
Si ce rau ii merge clubului: salarii mari platite la zi, cei mai buni fotbalisti din Liga 1, implicat in lupta pentru trofee in fiecare an, participari consecutive in cupele europene de ani de zile... Un dezastru!!!
*** lui becali este un bisnis din care traieste oierul. a ajuns sa traiasca, si inca ce bine pe spinarea acestui club
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a deschis taraba *** ,ii trebuie bani de TAS puscariasului eliberat conditionat!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tamas a facut greseli nepermise pentru un jucator Chiar ma doare ca un asemenea jucator nu si-a folosit decat in mica masura calitatile De vina cred ca este numai el Pacat, are o familie deosebita
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.