steaua1986forever
steaua1986forever  •  23 Septembrie 2012, 11:05
Postat de pancone_1923 pe 23 Septembrie 2012, 10:12

Traditia continua ! :) FZR !!!

Pai daca s-ar respecta "traditia" ati fi 1 an in Liga 1 si vreo 2-3 ani in Liga 2 si tot asa....

totdd
totdd  •  23 Septembrie 2012, 10:56
Postat de cesinha33 pe 23 Septembrie 2012, 10:51

pff prietene si eu imi amintesc acel stutgart-steoaia parca era joi cu scorul de 2-2, knd in utimele 20 de minute Steoaia juca 8-1-1 jucatorii nemti sutau doar in oi, acel Steoaia-napoli 3-3 cand APARAAA TATARUsaNAU' a stat cca. 6 min intins Si retardatul ala de comentator URLA pur si simplu acel NU SE POATE. DE SEMIFINALA CU BORO NU MAI COMENTEZ. asta este harul vostru, INSCRIETI SI ASTEPTATI SA VA PUNA ECHIPA ADVERSA CAPRA SI SA VA RUPA CURUTUL. sa ne auzim de bine pe luni, in rest steoaia- RAPID 0-2 FZR

macar noi jucam prin uefa si asa cum putem, cu egal cu napoli, cu egal cu stuttgart, nu ne facem de ras. voi ? de ce vorbiti?pe unde sunteti prin europa? vezi ca v-au luat la coeficient si dinamo si cfr ! sunteti pa. lasati nasul jos, ca asa ati fost mereu cu nasul pe sus si pula,nu ati realizat nimicdecat un sfert uefa cu curul in poarta in toate meciurile si in care steaua v-a tras la muie!

cesinha33
cesinha33  •  23 Septembrie 2012, 10:51
Postat de forumeer pe 23 Septembrie 2012, 03:01

Toate au un inceput. Au echipa slabuta, nu joaca mare lucru. Vedem luni, e posibil orice! Cred ca cea mai mare problema ar fi recuperarea dupa meciul extenuant cu Stuttgart, ne-au alergat nemtii serios... Forza Steaua! P.S. Imi amintesc de acel 3-3 de parca ar fi fost ieri. Am avut 3-1 si ne-am batut joc. Plus un gol anulat incorect de arbitru, o ghiulea de la 20 de metri a lui Radoi...

imperator
imperator  •  23 Septembrie 2012, 10:47
Postat de krystyan001 pe 23 Septembrie 2012, 10:41

Pana una alta sa asculte toti ce-i din ghencea, RAPID ESTE NET SUPERIOARA IN MECIURILE CONTRA STELEI IN ULTIMII 8-9 ANI, ASA CA CIOCU MIC SI JOC DE GLEZNE Chiar daca ne bateti tot suntem peste voi

Dacă vă încălzește cu ceva, atunci sperăm să vă batem !

krystyan001
krystyan001  •  23 Septembrie 2012, 10:41

stelist1986
stelist1986  •  23 Septembrie 2012, 10:39

Anamaria Prodan a pierdut aseara, Porumboiu are meci greu diseara si Nicolae o sa joace ofensiv diseara. Bai, dar daca astia-s miezul, astia joaca, astia pierd, astia castiga, de ce mai transmiteti meciurile cu fraierii aia de fotbalisti? Aduceti-i pe parvenitii astia in studio si puneti-i sa se arda intre ei in direct, sa- si scoata ochii, sa se frece intre ei , daca vor sa fie actori principali.

totdd
totdd  •  23 Septembrie 2012, 10:36
Postat de kamikaze96 pe 23 Septembrie 2012, 02:48

Ce campioana visezi omule :))? Un meci cu o echipa care cica e contracanditata la titlu ( Vaslui) si v-ati facut de rahat ;)! Iti dai seama ce o sa faca Steaua cu CFR, Pandurii, Petrolul, Rapid, Dinamo ?

tu vorbesti din ce spun altii, sau te uiti la fotbal? meciul cu vaslui a fost dominat de steaua 70 minute. am primit un gol din nimic. si la 1-1 cand eram pe ei, au inscris prin sanmartean care de fapt a vrut sa centreze a si recunoscut. atunci au cazut, e logic. joci bine,faci tot cum trebuie si iei 2 goluri din nimic. conteaza doar rezultatul, de acord. dar daca vorbim de meciul vaslui-steaua, sa spunem totul. inclusiv ca steaua a jucat foarte bine, a dominat,a inscris dar a fost ziua vasluiului

pancone_1923
pancone_1923  •  23 Septembrie 2012, 10:12

jalemare
jalemare  •  23 Septembrie 2012, 08:57

un meci intre doua echipe slabe ale campionatului nostru, orice rezultat este posibil. pare mult mai interesant jocul de azi, pandurii-cfr, meci intre o echipa cu un joc consistent si orientat pe atac si o echipa de champions league.