FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA - RAPID, MÎINE, ORA 20:30, ÎN DIRECT PE ANTENA 1 ŞI DOLCESPORT, LIVETEXT PE GSP.RO
Știri din fotbal internațional
Argentina - Austria, în grupa J de la Campionatul Mondial » Atmosferă electrizată la Dallas
0
Vestea momentului în Italia » A fost ales noul președinte al Federației de Fotbal
0
Abia ajuns în Superligă, Joao Paulino își urmărește fratele geamăn la Mondial și speră ca naționala țării sale să dea marea lovitură
0
Atletico Madrid i-a luat fața Barcelonei și transferă fotbalistul din naționala Spaniei
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Pai daca s-ar respecta "traditia" ati fi 1 an in Liga 1 si vreo 2-3 ani in Liga 2 si tot asa....
macar noi jucam prin uefa si asa cum putem, cu egal cu napoli, cu egal cu stuttgart, nu ne facem de ras. voi ? de ce vorbiti?pe unde sunteti prin europa? vezi ca v-au luat la coeficient si dinamo si cfr ! sunteti pa. lasati nasul jos, ca asa ati fost mereu cu nasul pe sus si pula,nu ati realizat nimicdecat un sfert uefa cu curul in poarta in toate meciurile si in care steaua v-a tras la muie!
pff prietene si eu imi amintesc acel stutgart-steoaia parca era joi cu scorul de 2-2, knd in utimele 20 de minute Steoaia juca 8-1-1 jucatorii nemti sutau doar in oi, acel Steoaia-napoli 3-3 cand APARAAA TATARUsaNAU' a stat cca. 6 min intins Si retardatul ala de comentator URLA pur si simplu acel NU SE POATE. DE SEMIFINALA CU BORO NU MAI COMENTEZ. asta este harul vostru, INSCRIETI SI ASTEPTATI SA VA PUNA ECHIPA ADVERSA CAPRA SI SA VA RUPA CURUTUL. sa ne auzim de bine pe luni, in rest steoaia- RAPID 0-2 FZR
Dacă vă încălzește cu ceva, atunci sperăm să vă batem !
Pana una alta sa asculte toti ce-i din ghencea, RAPID ESTE NET SUPERIOARA IN MECIURILE CONTRA STELEI IN ULTIMII 8-9 ANI, ASA CA CIOCU MIC SI JOC DE GLEZNE Chiar daca ne bateti tot suntem peste voi
Anamaria Prodan a pierdut aseara, Porumboiu are meci greu diseara si Nicolae o sa joace ofensiv diseara. Bai, dar daca astia-s miezul, astia joaca, astia pierd, astia castiga, de ce mai transmiteti meciurile cu fraierii aia de fotbalisti? Aduceti-i pe parvenitii astia in studio si puneti-i sa se arda intre ei in direct, sa- si scoata ochii, sa se frece intre ei , daca vor sa fie actori principali.
tu vorbesti din ce spun altii, sau te uiti la fotbal? meciul cu vaslui a fost dominat de steaua 70 minute. am primit un gol din nimic. si la 1-1 cand eram pe ei, au inscris prin sanmartean care de fapt a vrut sa centreze a si recunoscut. atunci au cazut, e logic. joci bine,faci tot cum trebuie si iei 2 goluri din nimic. conteaza doar rezultatul, de acord. dar daca vorbim de meciul vaslui-steaua, sa spunem totul. inclusiv ca steaua a jucat foarte bine, a dominat,a inscris dar a fost ziua vasluiului
Traditia continua ! :) FZR !!!
un meci intre doua echipe slabe ale campionatului nostru, orice rezultat este posibil. pare mult mai interesant jocul de azi, pandurii-cfr, meci intre o echipa cu un joc consistent si orientat pe atac si o echipa de champions league.
Ce ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.