Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Știri din fotbal internațional
Leo Messi și Kylian Mbappe, față în față cu un duel istoric la Mondial
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
3
Drama lui Ronald Koeman: „Eu sunt la Mondial, ea face chemioterapie! Visăm împreună la finala din New York”
0
Surpriză cu Bernardo Silva la Barcelona! Internaționalul portughez prelungește suspansul
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
A fost o întâmplare că Hohii au venit într-un moment al dezvoltării universale. Nu-i mai ridica în slăvi.
Nu asta conteaza de exemplu Regina Maria era englezoaica !! Ce conteaza e ca erau occidentali . Ce vreau sa zic cu asta ? Pai nu vreau sa zic nimic decit ca personal iubesc Romania si sunt loial Occidentului nu Rasaritului . De la rusi imi place Rachmaninov mai mult decit Tchaicovschi desi amindoi sunt 2 pianisti grozavi .
Poza mea din avatar reprezinta de fapt insemnele Casei Regale de Romania dar din pacate poporul meu nu i-a dorit inapoi ..l-a preferat pe nea ION !!
sunt nemti traiasca google:)
APROPO cel mai frumos castel din Romania se afla in sud si tot de Hohenzolleri a fost construit ...CASTELUL PELES . PUNCT . Si apropo nu sunt regalist dar de profesie sunt inginer adica sunt pragmatic . La mine 1 +1 = 2 nu 3 !! Sa ai o zi buna .
Eu stiu ca erau austrieci dar nu asta e important . Fie nemti, fie austrieci tot occidentali si tot cam aceleasi gusturi . Cit despre unguri ? Nu stiu ca nu am cum sa cunosc dar din ce am citit in comentarii sunt unguri care tin la Romania probail si din cauza ca vor sa-si vada colegii si prietenii romani fericiti si sunt unguri care ne urasc si daca ar putea ne-ar impusca pe toti . Doar ca aia pot sa o suga ca Romania buna sau rea este un INTREG indestructibil .
Din cate stiu eu dinastia de Hohenzollern era germana nu austriaca.
Da ce treaba am eu cu ungurii ? Am vorbit mai mult despre ce au facut regii austrieci in Capitala Romana . Cit despre Transilvania de ce sa imi fie jena sa ii laud ? Nici ei nu sunt perfecti dimpotriva si au si ei uscaturile lor dar sunt mai civilizati decit celelalte zone din Romania . Le citesc comentariile si au si ei demagogii lor dar per total sunt mai cu bun simt . Cit despre unguri sa ne ferim sa generalizam . Am si eu razboaile mele personale cu unii din ei dar nu cu toti .
vezi ca in ardeal ungurii isi cam fac de cap asa ca nu m-as lauda prea tare in locul tau...
Vezi sa nu confunzi Palatul Regal din bucale cu Cotroceniu ca sunt 2 locuri diferite . La Palatul Regal a fost arestat de exemplu Antonescu . Zona Capsa tot de hohenzzoleri a fost construit inclusiv Teatrul de revista Tanse, Bulandra , etc...Tot ce au atins occidentalii s-a transformat in bun gust . Noi suntem foarte buni sa cultivam mere in gradina dar de obicei nu ne plac si sarim gardul la vecinul sa-i furam ciresele !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.