Alte știri din fotbal
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
0
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă era din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
Știri din fotbal internațional
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Fumigena! Daca ar fi dupa el , ar vinde toata echipa FCSB-ului numai sa-i intre bani in cont!!!!
2 observatii scurte: rau a ajuns Galatasaray sa transfere jucatori care nici in Romania nu au rupt norii, care au 4-5 meciuri cu totul prin preliminariile cupelor europene, unul din ei nici macar nu are o singura selectie la o selectionata submediocra ca cea a Romaniei. nici trofee interne nu au castigat Cicaldau si Morutan, cu exceptia Cupei o singura data parca. nu ma mai mira ca nu mai prind turcii grupele europene , sa si iasa din ele nici nu se mai pune problema. pe vremuri prindeau primaveri europene mereu. A 2a observatie : mare valoare de jucator e si Morutan asta de are doi impresari !
Octavian Popescu e urmatoarea plecare. Il vinde repede pana nu se prind si strainii ca nu e chiar atat de mare valoare. I-au invatat jocul, cu Sepsi n-a facut nimic, se va pierde in timpm. Vinde-l repede Becali, ia si 10, sa nu faci ca la Morutan.
*** opriti-va!!! Vineti toate valorile FCSB-ului ??? Becali unde esti??? Edi ce fac astia, esti de acord???? MM , ce faceti fratilor!!!!! OPRITI-VA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vor face turcii si un film intitulat RajKapoor vine la Stambul!
Si dupa 30 de ani, asta face specula ca pe vremuri cu biletele de film. Nimic nu s-a schimbat in Romania. Aceleasi *** cu alta palarie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
aceiasi* rapidisti
"Am întrebat 100 de români dacă FCSB = Steaua, 99 dintre ai au spus că da", ziceau aceeasi rapidisti prin 2018. Gluma cu error 404 nu prea merge, pentru ca nu au construit corect URL-ul. Unde ai mai vazut tu caracterul '=' in URL?? Daca scriau '%3D', atunci chiar le iesea schema. Si nu le mai dadea nici Error 404.
Prafuri "mafiote"
Morutan spune ACUM la TV că vrea să facă pe teren ce a făcut la FC FCSB!?! Allah să aibă mila de Galatasaray!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.