Alte știri din fotbal
Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în etapa #6 din play-off-ul Ligii 2 » Ilfovenii caută promovarea directă
0
Play-out-ul din Liga 2: 8 partide se joacă de la aceeași oră
0
Cu un pas mai aproape de Europa, FCSB are lista de transferuri pentru vară făcută
0
A plecat de la FCSB înainte de play-out, iar acum critică decizia lui Rădoi: „Trimiți un secund, faci ceva, nu lași”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
3
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
Sper să bată Rapidul !
Rapidul lui Sabau numai spectacol nu face!
astai derbi adevarat echipe care fac spectacol
sa auzim parerea celebrului analist Rachita dupa meciul cu Rapid!!
Pixelul negru :))))))))) Din mesajul meu s-a inteles cumva ca Steaua e singura echipa fara tigani pe stadion? Nu! N-am sustinut asta. Cat despre Banciu, nu e idolul meu (cum sugera cineva mai jos), dar macar nu-l putem banui de subiectivitate.
Bafta maxima si sa fie un meci frumos .
Si Lacatus la fel .S-a nascut la periferia Brasovului , acolo unde vin ursii de papa prin gunoaiele oamenilor .Bunicul lui era un onorabil caldarar . Asta este de bine pentru ca munca cinstita nu este o rusine . :))
Bafta ambelor echipe , sper sa fie un derby curat . Fara decizii eronate de arbitraj , si sa castige cel mai bun . Pt ca in tribune sigur va fi atmosfera de derby european :)
Adica la Dinamo sunt bilete scumpe de nu se umple stadionul si la alte echipe nu este valabila scuza ? Vezi ca devii demagog asa cum iti place tie sa ma faci pe mine . :))
Haideeeee Rapid, lolololololo!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.