Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Bourceanu cind o sa cistige trofee sau titluri , sa comenteze
Bourceanu cind o sa cistige trofee sau titluri , sa comenteze
Bai liiiimbric. Sunt pe al doilea sector de la tribuna I in PCH. Te astept acolo sa ma rupi. Dar nu cu limba, stii tu unde.
imi explici te rog de ce esti asa taran?
Ce-i cu tine ba? Tu tineai cu Steaua si nu cu Dinamo??? Tu aperi stelisti??? vezi ca te rup javrele din haita!
Nu ca as fi fan al acestei generatii de jucatori de fotbal insa nici felul in care fostele glorii comenteaza nu e normal. Nici Raducanu nu a avut un comentariu ok. Si el a fost un portar cu gafe la activ. Si ganditi-va la presa: daca tot voiau sa intrebe un portar, puteau sa-i intrebe pe Tete Moraru sau pe Silviu Lung. Apropo astia 2, pe langa faptul ca au fost cu adevarat mari si cu performante, in prezent sunt si antrenori de portari. Dar pentru ei e mai bine sa-l intrebi pe Tamango, ca mai mult ca sigur vine cu o gluma. Genul asta de comentarii sunt pentru emisiuni de divertisment, nu de sport, cel putin asa vad eu lucrurile.
Hai sa nu exageram. Vestiarul Stelei e o sursa inepuizabila de subiecte pentru GSP. O sa faca din tantar armasar pentru ca le trebuie scandal. Asta ar fi pentru inceput. Mai departe, nu ca ar fi Bourceanu o mega-valoare in fotbal, ca nu e, dar e capitan si trebuie reprezinte vestiarul. Eu n-am vazut meciul cu Twente ca se se juca Porto - City la aceeasi ora insa am vazut faza si sincer nu cred ca Tatarusanu a gresit asa grav. Duckadam nu trebuia sa critice, nu dai in om cat e jos. Daca Bourceanu si restul vestiarului i-au cerut sa-si limiteze criticile nu cred ca e neaparat un lucru rau.
Bourceanu????un frustrat si un ignorant.RUSINE BOURCEANU
Sa le fie rusine, neghiobilor astora care se cred si ei fotbalisti. Bai pseudo-fotbalistilor, unde ati jucat voi fotbal???? Cati dintre voi aveti 1(un) meci in liga campionilor??? Cand o sa castigati si voi liga campionilor?? Voi visati doar sa jucati in grupele ligi campionilor in timp ce Dukadam a castigat-o.
Toata lumea se lupta, nimeni nu stie de ce! Ca sa vezi ce сaсat a insirat pampalaul de Duckadam! Din nimic public a iesit o mare bataie de joc! Dar.... ei dar, le-a aratat el Duckadam cu cine se pune! I-a pus la pamant! E satisfacut! E sef! E presedinte de imagine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.