Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
BRAVO BAIETI PT MECIUL CASTIGAT IERI.USOR USOR SE INTEGREAZA SI STRAINII NOU VENITI.VINE SI MIREL INCET INCET,DACA A INCEPUT SA LOVEASCA MINGEA,ALERGARI USOARE.CU EL PE TEREN SI CU STRAINII CARE I-AM LUAT,STEAUA VA FII O FORTA IN LIGA 1.
Sa nu dea draq vreun autogol ca sa-si faca damblaua cu golul ... doamne fereste...
S-a deschis scoala de bani: 4444 dot ro
La 2-1 nu se poate scrie de invinsa ca a fost victima, mai ales ca acelasi ziarist scrie ca in final cehii puteau egala; avem de-a face cu un jurnalist care pina termina articolul uita cu ce l-a inceput. Chestia cu "si chiar au glumit" e tare: pai ce vroia dl jurnalist sa faca antrenorii? Sa-si dea palme?
Paszkany, o sa-ti tragem noi o briza in ceafa de o sa-ti zboare pielea de pe cap si de pe pu\la, cheliosule!
JOC CRIMINAL: ...administreaza curvele! Trimite-le la produs! Jefuieste loserii impreuna cu gasca ta de borfasi! Cumpara iarba si droguri si vindele apoi ca sa faci multi bani! Calatoreste intre orase, inclusiv Bucuresti, si creeaza propria ta mafie! Mergi la Casino sa castigi niste bani usor... sau ia curvele si punele sa faca filme porno... pe care tu poti sa le vinzi pentru multi bani! Toate acestea si multe altele la: PIMP FIRE COM
Il prefer pe Rica decat pe Surdu,baiatul asta nu stiu ce cauta la Steaua,se pare ca sa pierdut prin Ghencea.Cat despre Paszkani......o sa simta curand presiunea Stelei....foarte curand.In Romania santem noi.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Asa este, se exagereaza cu Surdu acolo ... sincer sa fiu ... mai degraba l-as forta pe Rica decat pe Surdu ... macar neaga stim sigur ca are potential ...
nu inteleg totusi de ce se insista cu surdu. este corect sa-i dai incredere,dar aici cred ca este vorba de fortare...
Joc bunicel,incepe sa se lege ceva,3 victorii consecutive iti da incredere pt retur,echipa trebuie lasata sa joace.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.