Alte știri din fotbal
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
1
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
1
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, întâlnire pozitivă înainte de Campionatul Mondial
0
Echipele de start în Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
te faci singur de ras.. te intrebi pe tine daca discuti sau nu?
L-am injurat mereu pe Radu Petrescu ca e„omul”fcsb-ului!Dar care arbitru nu e?!Dar la faza aia trebuie ințeșes și el:Cine ar fi avut curajul sa le refuze golul fcsb-eului?!Pai mai„pupa”sa arbitreze vreun meci?!
Nu e gol, după ce mingea e respinsă se plimba paralel cu linia porții. Ciudat că aici nu se mai trag linii pe teren.
Nu discut cu agramatii?
atunci daca bagați -y-!! penalty-uri! dar nu cred ca mai conteaza o ceapa degerata, pe vreme mea cand ziceai foarte corect, luai 3** ministru scolilor, a zi de cate zeci de ori intr-o emisiune tv ! care o fi deosebirea dintre un lucru facut corect si unul foarte corect ! APROPO- CARE O FI DEOSEBIREA DINTRE PENALTY SI LOVITURA DE la 11m!?! daca cineva din poze si film spune ca mingea a trecut linia /sau nu a trecut atunci are gps- in creier, felicitari- e posibil sa existe, albinarii spun ca daca dupa ce va plecaa o albina deplasezi stupul cativa cm //2-3 - se va lovii la intoarcere de margina urdinisului! asa ca si arbitru de linie daca nu a fost pe linie, (si nu am vazut pozitia lui pe nicio imagine) este un bun ochios!! dar parca sportul era mai frumos,cand mergeam doar pe aprecierea omului in negru, tehnologiile omoara arta, omoara viata de chibiț!, pai cum te mai contrazici in cismigiu, si acum prin presa dacă face beep calculatorul! sa avem o zi buna!
sti vorba aia.. rade ciob de oala sparta? hai sa mai stergem niste datorii la mimao.. ca sa fie bine sa nu fie rau.
Ce gol la limita vizati??? A fost gol clar, se vede de la o posta
Gol valabil, nici macar la limita...
Nu mai stii nimic in ziua de azi, fiecare meci este f controversat si te duce cu mintea la tot felul de porcarii si controverse cum ca se confirma/sau NU manevre si in 2023, fie ele cat de subtile... adevarul este ca indiferent de rezultat si cat ne agitam, suntem varza cand jucam in cupele europene cand scoatem si noi capul din aceasta cusca de "campionat" supra indesat, aglomerat, obosit si fara nici un farmec ... doar un fum de o petarda, nici macar un "butoi de pulbere" cum era pe vremuri. Deci, sa se strige "hotzul" si "hotzii" indiferent de rezultat, ca fotbal in rest doar pe consola.
Ai vrut sa zici “penaltyuri”, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.