Alte știri din fotbal
Mihai Bobonete n-a lipsit de pe „Oblemenco”: „Cum fu și ce simții... Dacă prind și două zile legate de pescuit”
0
Florin Gardoș, sceptic înaintea barajului de promovare în Superligă: „Poate nu suntem pregătiți”
0
Primarul din Craiova anunță: „Antrenorul și jucătorii Universității vor primi titlul de cetățean de onoare”
4
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Știri din fotbal internațional
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
1
Satul cu 4 supermarket-uri ia cu asalt Bundesliga: n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării! Acolo a jucat românul Cătălin Răcănel
0
Wayne Rooney a comentat noul scandal de la Liverpool: „Nu l-aș lăsa pe Salah să se apropie de stadion”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
exact,este efectiv socant. deci vitanul barzesti este matematic in playout si in faliment nedeclarat si ei nu ne lasa sa comentam. incredibil. noi oricum ne bucuram.
cel mai grav este ca inca nu au declarat astia de la vitan barzesti falimentul inca. hai cu desfiintarea.
Manita FC pe locul 14 =)))))))) Nici n-au lăsat secțiune de comentarii la meciul ăla, să nu fie umiliți prea tare vitanbârziștii
Seara buna!
imi pare rau, dar nu stiu ce vezi tu. Achim poate nu are nicio treaba cu mingea, dar nici cu jucatorul ! si eu ma uit pe grupurile dinamoviste si vad zoom pe faza cum ala al vostru il calca pe Achim, nu invers ! probabil o sa apara maine prin vreun articolas. oricum mortul de la groapa nu se mai intoarce . asta e. cum zic englezii: let's agree to disagree ! seara buna.
M-am uitat la reluare pe DigiSport si mi se pare un fault destul de grosolan, nu inteleg de ce tot sustii ca n-a fost penalty. L-a cosit Achim in careu pe Serban, nici o treaba cu mingea.
da, ca ne si iubeste presa de nu mai pot ! cel putin de comentatorii TV mi-e sila, cred ca si Meme Stoica ar comenta mai impartial decat aia de la Digi. La aia le iese ura fata de Dinamo prin toti porii. Si nu s-a comentat mult din partea noastra , pt ca in primul rand rezultatul nu il mai schimbi oricum, iar cand pierzi atatea meciuri si puncte , ce sa mai iesi cu declaratii . .
I-a pus Achim piedica, eu asa am vazut. Plus ca n-a zis nimeni prin presa sau in declaratii ca n-a fost fault. Ce sa zic, platiti pentru VAR daca sunteti nemultumiti.
am inteles, nu stii ce neregularitate s-a produs, nu stim daca a fost hent, piedica, tragere, impingere, dar simti tu ca ceva a fost neregulamentar ! it makes sense. trebuia cei 2 dinamovisti sa ii faca culoar pitesteanului. maine poimaine sa bagam si oamenii la puscarie, nu stim ce au facut gresit, in ce mod au incalcat legea, dar par suspecti !
E penalty!Am vazut eu de la 300 km de Bucuresti,normal ca si arbitrul!Arbitrul ala a fost la 3 metri de faza!Si dinamica fazei m-a facut sa zic:"Penalty"!...Am avut dreptate!...Neregularitae clara!..PENALTY 100%...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.