Alte știri din fotbal
Semnale pozitive de la Săftica în privința atacanților cu probleme ai „câinilor”
0
Un jucător din Liga 2, convocat la națională și titular în meciul cu Prosinecki
0
Reacție copleșitoare a fostului antrenor de Liga 1 înaintea revenirii lui Gică Hagi: „Pleacă ai noștri, vin ai noștri, noi rămânem tot ca proștii”
0
Împrumutat de Rapid, Paraschiv și-a ales destinația pentru sezonul următor
0
Știri din fotbal internațional
Mesaj cu subînțeles după eliminarea Italiei! Selecționerul Bosniei a reacționat: „Cum a început versus cum s-a terminat”
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
0
100.000 de oameni în stradă la Sarajevo! Imagini senzaționale, după calificarea la Campionatul Mondial
0
Scandal xenofob la Spania - Egipt! Meciul a fost întrerupt de scandări anti-musulmane din tribune: „Pe acești oameni trebuie să îi identificăm și să îi separăm de societate”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
pt glanetasu esti personajul din ion ca dupa comentariu pari beat
eu credeam ca ati scris din greseala ca n'doye i-a pasat lui torje la golul doi dar vad ca mai apare intr-un articol ineptia asta deci sunteti clar pe dinafara sau cineva are nevoie mare de ceva ochelari.
FELICITARI ASISTENTULUI!!!! DAR PAMPALAUL DE DEACONU E VARZA, DC L-A TRIMIS IN TRIBUNE P STOICHITA??? DIN CAUZA PUTERII, ASTIA AU AJUNS PRECUM POLITISTII, ABUZEAZA DE PUTERE, CAND DRAQ VA VETI TREZI????
un gol valabil.... aseara nici un mare arbitru nu raspundea la tel ca nu stia ce sa spuna... a fost valabil golul, dar cunostintele arbitrilor sunt 0.... oarecand vor plati pt greseli, aseara un dobi precum dan petrescu spunea ca greselile lui tudor nu sunt intentionate, dar oare cand draq va plati pt ele???? pe deaconu cat il mai tinem in elita arbitrilor??? oare nu v-ati saturat de atatea nepotisme, nu vedeti ca de la CRACUINESCU nu mai avem un arbitru de val??? cand spuneti STOP????
golul e valabil
Nu ati inteles nimic nici din regulament..nici din fotbal..va uitati degeaba, Dinamo nu a jucat asa cum trebuia..si probabil ca pe multi ii macina visctoria lor...dar daca au demnitate recunosc un gol valabil.
Saracu' Torje (piticul porno) s-a uitat la alt meci.. "Astra a avut o singura ocazie" .. cum poate sa fie atat de cinic?!!! doar Mihalcea cate a ratat ..plus altele.. Dinamo nu merita victoria.. o sa-i nenoroceasca Hajduk... aparare de judet!
nu este offside,clar.regula cu reactivarea s-a scos in 2005,de mult.amintiti-va scandalul de atunci de la televizor,multi nu voiau sa se scoata (poate va amintiti).
ce tot comentatii unii pe acolo !!! GOlul este perfect valabil stiu ca cei care nu cunosc regulametul spun ca a fost o ofsaid pentru ca o invideaza pe dinamo si de aceea !!! ORicum dinamo va castiga campionatul !!!! SI pentru cei care contesta sa mai dea cu ochii pe regulament .... dak vretii vil spun eu stii sa invatati si voi dupa aia sa protestati si sa injurati arbitri !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Linkul este acesta, ca sa fie si mai clar (pagina 110): ://www.fifa.com/mm/document/affederation/generic/81/42/36/lawsofthegame_2010_11_e.pdf
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.