Comentarii (23)
zagna
zagna  •  23 Mai 2018, 15:47

L-am întrebat pe argaseala=am discutat cu "nimeni" !

fangigi
fangigi  •  23 Mai 2018, 15:43

fcsb, multipli loseri! Ce Djokovici, puteau sa-l aduca si pe Maradona ca tot ii casapea Bursucul!:)))

agiler
agiler  •  23 Mai 2018, 15:35

Articol de doi lei si trei flegme.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează