FOTBAL  »  Superliga  »  SEPSI - FCU CRAIOVA 2-1

FOTO Greșeală de arbitraj în Sepsi - FCU Craiova! „Centralul” n-a văzut un penalty evident

În minutul 68 al meciului dintre Sepsi și FCU Craiova, la scorul de 2-1, covăsenenii au cerut o lovitură de la 11 metri, pentru un fault comis de William Baeten asupra lui Bogdan Mitrea.

Articol de GSP - Publicat vineri, 04 martie 2022 22:45 / Actualizat vineri, 04 martie 2022 22:51

În minutul 68 al meciului dintre Sepsi și FCU Craiova, la scorul de 2-1, covăsnenii au cerut o lovitură de la 11 metri, pentru un fault comis de William Baeten asupra lui Bogdan Mitrea.

În minutul 68, după un corner executat de Sepsi din flancul stâng al atacului, a avut loc o fază complicată. Câte 3 jucători din fiecare tabără s-au luptat pentru minge și au îngreunat misiunea arbitrului Andrei Antonie.

Mircea Lucescu demontează un fake news legat de războiul din Ucraina: „Nu e adevărat! V-am spus unde sunt”