Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Un general din Africa amenință că armata sa va ataca Iranul: „Ocupăm ...
Libertatea
"Singuri" :))))))))) Aseara ati castigat si impotriva "albitrului" ...care a "transformat" un 11m in fault in afara careului :)))) Si a vazut ca mingea nu a depasit linia portii...desi nu avea cum sa vada asta :))) Iar etapa viitoare aveti "meciul vietii" la Arges ...cica Joao Miguel e deja in cantonament pentru meci ...antreneaza pasele pentru Debeliuc :))) De curiozitate ...cate echipe ai auzit tu sa castige "o omenie" cu albitrii? :))))
CFR-ul e o echipă de locul 3.Arbitrii,blaturile și...NOROCUL au adus-o pe locul. Aseară a fost penalty,la faza busculării lui Moldoveanu de către portar. Să vă uitați diseară la meciul Argeș-FCSB,să vedeți jocul la intimidare practicat de piteșteni.Așa au procedat în tur,când au uitat(piteștenii) să joace fotbal cu CFR.
Diseara fc fcsb face egal !
Sau trezit la viață cei de la Farul după amicalul cu FCSB. Mai avem 3finale. Singuri împotriva cooperativei.
Ai uitat *** de etapa trecuta ???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu ești trom peta lui meme?
...:) Ce ''satelit'' urmaresti?!...:) Nu de alta, dar chiar si cei din studioul jijiTV nu au putut afirma ca ar fi fost penalty... Te-ai gasit tu si alti cativa ''extraterestrii'' sa va faceti de ras....:) Frustrare mare, asta e...:)
...:) Fraierica, ai gresit meciul....:)
Bursucule, daca pierzi campionatul e numai vina ta, vei fi de risul curcilor, iar CFR-ul ar trebui sa te dea afara si sa te puna sa platesti din buzunarul tau si contractul tau si al celor pe care i-ai scos din lot ca sa-ti aduci "jucatorii tai".
Ce să spui la un arbitraj corect?!? Vad că nu-l mai înjurați pe Kovacs de când e legitimat la FCSB!?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.