Alte știri din fotbal
„Nu e nevoie de așa ceva la Rapid!” » Avertisment lansat de fostul UEFAntastic
0
Legenda lui Dinamo aruncă săgeți către Rapid și a numit atuul „câinilor”: „Așa a fost când s-au luat titluri”
0
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult
0
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?”
1
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a play-off-ului pentru optimile Europa League: cu cine pot pica Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Ce noroc pentru Cristi Chivu! Pe cine va înfrunta Inter în play-off-ul pentru optimile Ligii Campionilor » Toate împerecherile
5
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
0
Newcastle forțează transferul fotbalistului de la Barcelona » Cum decurg negocierile
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
Ce batraneti ? Valah nu are mai mult de 15-16 ani. :)
Valahian Tembelescu,nu te-ai saturat sa incerci sa manipulezi? Bucura-te de batranete,de pensie,de camera de un alb imaculat de la Obregia,lasa jesepe-ul...
Valah: "Dar mi ar placea sa...cu cei mai...frumosi barbati din lume" ... Ce-o fi văzut el la...Maricel?
FCSB = Firma de Curatenie si Salubritate Bucuresti
Am avut dreptate cind am comentat ca Becali nu a investit banii lui ,el a cheltuit din incasari dela Uefa si spectatori si bani proveniti din vinzarea de jucători,de asta a ajuns la mititica ca a umblat tot cu smecherii ca sa nu zic ca a facut mult bine dar a profitat si de naivitatea unora.
Directorul general OSIM, Alexandru Ioan Andrei, a declarat ca sa fie clar pt toti melteni semidocti si ignoranti care isi dau aiurea cu parerea: "aceasta hotarare nu are efect asupra palmaresului clubului. Steaua nu va fi obligata sa-si schimbe numele, dar nu va mai fi sub protectia legii. Ca exemplu, poate veni o alta firma care sa foloseasca aceasta marca pentru un alt produs. "
valah1986campionii.europei (4727 comentarii) Postat de andytheblue pe 20 Octombrie 2014, 02:29 Pai si acum tu nu esti in tara ma valahule ? Acum da. Dar mi ar placea sa plec definitiv in New Zeeland, de departe tara cu cei mai prietenosi si frumosi barbati din lume si cu un nivel al coruptiei f scazut. 20 Octombrie 2014, 02:40 • Imi place (0) • Comenteaza • Raporteaza
Daca nu facea oparescu un stadion de o suta de milioane cu o suma de trei ori mai mare, astazi era si Steaua in insolventa. Doar ca acolo au contribuit toti credinciosii de la bugetul de stat, indiferent de culorile preferate, la fel ca si la catedrala manuirii banului.
"Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul ”Info” la adresa..." ... Eu, în schimb, îți ofer "detalii" chiar acum , trimițându-ți textul... "Mùie , bă! Pleacă, în pùła mea, cu spam-ul tău de cåcaŧ !"
Daca aveti nevoie de specialisti in burlane jgheaburi si cazane de tzuica va rugam frumos sa luati legatura si cu satra de gabori a lui Lali Sezarica Nebraska din Targu Mures.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.