Alte știri din fotbal
România ar urma să aibă o grupă de foc în preliminariile Euro 2028 » Traseul din Liga Națiunilor va influența crucial
0
Fostul fundaș al Stelei îl vrea titular la națională: „Trebuie să vină și alți jucători”
0
Marele Liță Dumitru l-a sunat pe Gică Hagi să-l felicite pentru numirea la națională » Replica „Regelui” + regretul lui Liță: „Păcat de numele lui Mircea...”
0
România U17 - Italia U17, meci decisiv pentru calificarea la European și Mondial » Echipele de start
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham a făcut anunțul! De Zerbi, noul antrenor al londonezilor: „Suntem încântați să anunțăm”
0
FIFA a acordat „undă verde” pentru noua regulă a ofsaidului! » Unde și când va începe experimentarea
0
Reacția serii: I-a mulțumit lui Mbappe după ce a fost săltat de forțele de ordine!
0
Sumele cheltuite de cluburile din Premier League cu managerii demiși » Igor Tudor este al nouălea schimbat
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Șeful ARR, Cristian Anton, ținea acasă cutii pline cu bani. DNA a numărat ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
oaie
Jucatorii nici nu-si depun reclamatia sa devina liberi de contract,nici nu se antreneaza.Ei stiu ca-pina la urma- isi iau banii.Toata ziua auzi "sintem profesionisti..bla,bla, bla..".Pe de alta parte Liga este locul unde orice este posibil:sa nu platesti contractele,sa se dea verdicte cu intarziere enorma,sa nu se respecte nimic. Asa ca ...ramane cum am vorbit.
merge si invers ..asa bani asa rezultate
rusine de echipe in romania...dar nici jukatori nu se omoara cu firea pe teren,,asa rezultate asa bani..
E VRAJEALA ,SE PREGATESTE BLATUL CU CFR !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.