Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
„Altfel, Guvernul pică până în iunie”. Kelemen Hunor i-a cerut „durului” ...
Libertatea
Andrei?
unul din liderii de la voi care a fost si la proteste anti basexu ,a zis ca bonetti trebuie sa continue ,iar dorinel nu va avea suportul fanilor ,deci bonetti mai are un obiectiv realizabil,ar trebui lasat macar pana in iarna
amigo, dinamo are vreo cateva sute de juniori intre 12-18 ani. am vazut deseori diferite grupe de varsta si pot sa-ti jur ca am observat cel putin vreo 10 pustani care cu siguranta l-ar face de ras pe c munteanu, de pulhac sau rus nu mai vorbesc. e unul darius buia, i-o da printre craci lu munteanu de 4 ori/secunda, se duce pana la lizeanu, bea un cico, haleste o savarina si cand se intoarce pe teren c munteanu inca n-a facut un arc de cerc... la dinamo problema este cu selectia, epavele, nulitatile, pilosii si expiratii. nu antrenorii au fost problema. si banii, aia 8 mil de dolari furati de banditii albanezi + servitorul lor, borcea. numai intre 99-2005.
Daca tot vor sa il alunge pe Bonetti eu cred ca cel mai in masura sa duca proiectul asta mai departe este Criastiano Bergodi . Este tot un antrenor italian si merge tot pe promovarea tinerilor . Dupa parerea mea Bergodi este cea mai buna solutie acum . Daca nu se poate Bergodi eu unul ma gandesc la Tibor Selymes. Este un dinamovist adevarat si cred ca ne poate ajuta in conditiile actuale . Si Ionut Chirila mi se pare o varianta buna iar ultimul in preferintele mele ar fi Ionut Badea . Oricum cred ca cea mai buna varianta ar fi Bergodi.
Ai dreptate. Daca oamenii ar fi educati cu adevarat in spirit sportiv, ar accepta esecurile ca pe niste invataminte pe care le au de tras, si-ar vedea limitele si ar purcede la corectarea lor. Acum e invers: au tot timpul pe cine da vina, de aceea sunt si veseli! Arbitrii, blaturile contracandidatelor, terenul prost, lipsa spectatorilor, bani neluati la timp, antrenorii, ziaristii, conspiratiile UEFA si FIFA, forma norilor. Numai ei, nu! Eu chiar nu pot intelege cum isi bat unii joc de talentul si de oportunitatea deosebita pe care o au de a se aranja in cativa ani pe viata. Ma uit la Matei: tot mai slab. Catre penibil. E clar ca nu se pregateste. Isi bate joc de tineretea lui.
Desființată , băgat buldozerele și plugul , ras tot de pe fata pământului și pe locul unde au jucat fotbal securiștii și ministerul de interne ridicat un muzeu al crimelor Securității împotriva poporului roman .
Ma gandisem sa nu te mai atac , dar cand vad ca esti un psihopat care abereaza nu pot sa ma abtin ! Cocalare , pentru cultura ta, securitatea a avut doua echipe in divizia A , VICTORIA BUCURESTI si FLACARA MORENI P.s. Vad ca febletea ta e JIJI, in fiecare zi ii faci cate o felatie !!!
Tot ce se intampla in jocul lui dinamo este intamplare. Cat despre dorinel nu-mi permit deocamdata pana nu vad ce stil imprima echipei,restul sunt povesti,ca este stelist,blatist etc.
Ba, tu nu sti sa citesti? Vorbeam de Dorinel, nu de Dinamo. A antrenat Dorinel Dinamo pana acum si nu stiu eu?
mie imi pare rau de Timisoara....cand retrogradeaza Sportul...nu plange multe lume dar acolo prieteni in TImisoara sunt zeci de mii de fani care veneau meci de meci la stadion si faceau atmosfera cam cum e acum la Steaua la noul stadion, restul nici nu exista ca si galerii de 4-500 de indivizi care dau cu petarde aia nu e galerie e o gasca de baieti.....la Timisoara era alt public poate cel mai aproape de nivelul european parerea mea care sustinea echipa neconditionat....nu o sa uit cand era 7 sau 8-0 pentru Steaua si ei cantau ca si cum echipa lor conducea...respect Timisoara!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.