Alte știri din fotbal
Iureș la final! Marius Baciu, contre cu fanii, după ce ridicase tonul în conferință: „Nu se mai acceptă absolut nimic! Hai să jucați voi”
0
Adrian Mihalcea, ferm după ce a bătut-o pe FCSB: „Nu accept! Sunt de la țară, din topor”
0
Marius Baciu s-a luat de fotbaliștii FCSB-ului: „Îmi venea să plâng! Nu s-au respectat deloc indicațiile” + Clientul avut: „Nu e ce ne dorim”
0
Panduru nu și-a menajat fostul coleg de platou: „Nicio combinație, nicio schemă. FCSB, de liga a doua”
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Cristi Chivu și ce scriu italienii după succesul cu Cagliari: „Greu de descris”
0
Calhanoglu, eroul lui Cristi Chivu în Sardinia! Inter, punctaj maxim în Serie A
0
Mirel Rădoi, pe picior de plecare de la Gaziantep: „Cei din club cunosc situația”
4
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Donald Trump preia controlul tranziției din Venezuela. Miza economică ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cel mai mare vulcan din Germania ar putea erupe din nou. Sute de ...
Libertatea
genial comentariu :)) subscriu
unii''stelisti'' sunt atat de mici incat e prima oara in viata lor cand vad si ei ca joaca steaua bine :))
tot respectul pentru grigoras...un antrenor adevarat
ca joc steaua este peste oricine din campionatul nostru...lasati invidiile
Ca joc Pandurii e cea mai buna din Romania, dar s ar putea sa piarda la capitolul mentalitate... La cat de slab e fotbalul nostru nicio echipa nu e favorita certa la titlu, si spun si de ce din 2007 nicio echipa nu reuseste sa si apere titlul, ba mai mult unirea s a desfintat, otelul se va bate la retrogradare anul asta.. cea mai echilibrata echipa mi s a parut cfr cluj care din 2004 cand au promovat au reusit sa aibe un parcurs ascendent, loul 11, 5, 3, si dupa aia au venit 3 titluri de campioana si cupe, o echipa cu mentalitate buna. p.s. nu sunt clujean, asta i realitatea.
lasa gargara grig ,numi e steaua cu o clasa peste celellalte?acum iti netezesti terenu pt a da meciul ste;lei , din punctul meu de vedere daca joci cum stie pandurii numai mult veti iesii invingatori cu handicapo 2 goluri ,cum ati facut-o cu cfr ..oricum jiji nu te vrea la steaua ca el se implica la echipa si oricit de bun ar fi antreenoru lui ii trebuie unul gen reghe stoichita ,nu unu ca tine sau ca ilie stan ...joaca fotbal arata ca iesti antrenor mare ,asta o stim ,blatist NU ,dovedestene ca ce ai realizat ai realizat prin munca cinstita si cred asta ,intr-o zi o sa vi la dinamo sint sigur si iti vei indeplini dorinta sa antreenezi o echipa mare fara ca actionarul sati trimita biletele
Ce smecher!!! Asta a luat banii pentru blat si acum face pe lupul moralist.Comentariul tău...
fortza Pandurii!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.