Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a depus dosarul pentru Europa » Iată stadionul pe care ar juca în preliminarii, dacă sezonul de vis continuă!
2
Giovanni Becali și culisele uluitoare ale transferului de 3 milioane $: „Deschide și aruncă banii pe geam, în vânt!”
4
Coșmar cu repetiție! Camp Nou este tărâmul umilințelor pentru antrenorii englezi
0
Nicolescu a vorbit degeaba! Dinamo anunță că merge la UEFA
12
Știri din fotbal internațional
Notele primite de Radu Drăgușin, folosit fundaș dreapta în Tottenham - Atletico Madrid: „A ieșit în evidență ca un deget amorțit”
0
„Sferturi” de vis în Liga Campionilor » „Optimile” s-au încheiat fabulos: aproape 6 goluri pe meci!
16
„Anfield” ca în vremurile bune: Liverpool a năucit-o pe Galatasaray după pauză. Urmează „dubla” cu PSG
1
Florinel Coman, învins de penultima clasată
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
„Judecați-l ca pe un criminal de război”. Un loialist al regimului lui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
China forjează un material de 10 ori mai puternic decât oțelul: un cablu de ...
Libertatea
Bai, deci tu chiar nu te prefaci?? Tu imi spui mie ca un jucator poarta un tricou alb, in luna mai, PE SUB TRICOUL DE JOC, alearga 10-12 km cu el, doar ca sa-l arate la final?! Tu chiar ai idee despre ce vorbesti?! Si, te prefaci ca nu stii ca gestul atacantilor este instinctiv de a arata, atunci cand marcheaza, ce poarta pe sub tricou. Daca tu ma (ne) iei de prost, poftim, te iau si eu de prost. Dar cu argumente! :)
Da, la final, cand meciul era transat. Nu in timpul meciului cum a facut Cadu! E o diferenta. Gata, nu te mai retin. Pa
Oricine discuta cu tine e prost, tu esti singurul destept si ai mereu dreptate. Cand nu mai ai argumente o dai in diverse, dar dreptatea e de partea ta mereu. Promit ca n-o sa te mai deranjez. Ramai in continuare un om perfect care sustine o echipa perfecta. Va potriviti de minune! O zi buna.
Continua: "dar faptul ca-l tinea pe el dovedeste ca vroia sa-l arate la finalul meciului". Deci il tinea pe el, tu ai spus-o, nu eu. :))
Offf, scuze, iarasi ti-am dat prima data "raporteaza".... Sanatate! (mai ales mintala)
*De ce sa tina mesajul pe sub tricou
Deci tinea tricoul pe el, 90 de minute, asa, imprimat, doar ca sa-l arate la final. Intr-o seara de mai, la 20 de grade Celsius. Oricine a jucat fotbal stie ce inseamna asta pentru un sportiv care alearga 10-12 km. Il tinea doar pentru final, ce gluma EXCELENTA! Ai vorbit cu el, sunt sigur! :))))De fapt, stai. TU ESTI GROZAV! :)
De ce sa-l tina pe sub tricoul si aratandu-l, sa riste sa ia galben, cand putea sa-l tina pe banca si sa-l arate de acolo, fara sa fie penalizat cu cartonas!
Ungure știm ca ești și prost si greu de cap nu te mai chinui sa ne faci mereu dovada asta ca am priceput cu totii, Jet la UDeMeReU și aleargă bozgore în campania electorala ca nu intrați în Parlament anul asta pt ca poporul roman s-a saturat sa fie condus de niște sălbatici împuțiți ca voi ?
Ce e ilogic din ce-am zis? Pui semne de ras pentru ca nu mai ai argumente.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.