Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a depus dosarul pentru Europa » Iată stadionul pe care ar juca în preliminarii, dacă sezonul de vis continuă!
2
Giovanni Becali și culisele uluitoare ale transferului de 3 milioane $: „Deschide și aruncă banii pe geam, în vânt!”
4
Coșmar cu repetiție! Camp Nou este tărâmul umilințelor pentru antrenorii englezi
0
Nicolescu a vorbit degeaba! Dinamo anunță că merge la UEFA
12
Știri din fotbal internațional
Notele primite de Radu Drăgușin, folosit fundaș dreapta în Tottenham - Atletico Madrid: „A ieșit în evidență ca un deget amorțit”
0
„Sferturi” de vis în Liga Campionilor » „Optimile” s-au încheiat fabulos: aproape 6 goluri pe meci!
16
„Anfield” ca în vremurile bune: Liverpool a năucit-o pe Galatasaray după pauză. Urmează „dubla” cu PSG
1
Florinel Coman, învins de penultima clasată
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
„Judecați-l ca pe un criminal de război”. Un loialist al regimului lui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Încă o reformă blocată în Coaliție: comasările de instituții au rămas o ...
Libertatea
E tanar si naiv, el credea ca meciul se va juca pe teren :)))) .
nu inteleg tu la ce meci ai uitat orbule??? cine a batut pe cine?
Mare păcat ca nu am înregistrat interviul extraordinar de la Sport.ro, cu mai puțin de o ora înainte de meciul U -CFR, in care maestrul Cornel Dinu a vorbit pe fata de corupția și mizeria clubului din Gruia și a atenționat ca știe ca CeFuRa va face o mare măgărie la aceasta partida. Maestre Cornel Dinu, în fata dumneavoastră își ridica pălăria toți romanii !
il am pe criticu si pe rapidist suta la suta,cam atat:)))) ca nu prea intru
AFARA AFARA CU UNGURII DIN TARA!
nu te gasesc. ai vreo persoana la friends? ca poate ajung la tine din prieten in prieten
"u este o idee," u sunt universitari, u reprezinta Clujul etc... se vede ideea, nazuintele si pe cine reprezinta u, chiar pe tricoul acestui haiduc grozav. Bravo voua u-istilor! Sunteti mari, aveti vise marete si sunteti reprezentantii Clujului civilizat! Inca odata, bravo!
unde esti mai, mare antrenor niculescu...ia comenteaza imprimeul caccaciosului ala de grozav...
Auzi maestru:)). Asa ii spui unui securist betiv?Doamne cata prostie. Hai ca ies de aici .sunt prea multi copii fara minte. Intru mai tarziu cand se mai curata pe aici si putem vorbi civilizat.
Felicitari pentru descoperire! :))) Apropo, madrilenii, ce sunt? Cumva spanioli? :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.