Alte știri din fotbal
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
0
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
1
România U21, victorie uriașă în Kosovo! Situația în preliminariile Euro 2027
10
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
1
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Fortărețele subterane care sfidează bombardamentele SUA: cum și-a păstrat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
***! *** astia, pentru ce au au facut in timp Craiovei... Nu exista decit o rezolvare, adica una de bun simt , care trebuia avuta acum 3 ani... ! Dinamo desfiintata! Cit au furat astia, si cite echipe au desfiintat prin furaciuni, cum ar fi Hunedoara si in primul rind CRAIOVA!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si Elena Udrea Carani Gadola la CFR
Ăsta este unul dintre băjeniții patronatului românesc. Cam pe când la DNA era madam Koveși și băga în pușcării tot capitalul românesc, în vreme ce multinaționalele huzureau lejer, pe vremea lui Laie Chioru, chiar înainte ca Doamna Justiției să fie promovată la nivel european pentru merite deosebite aduse în favoarea UE. :))
De ce să nu poată contribui un condamnat cu bani la Dinamo?!? Și Becali face asta la FCSB!
Apogeul *** anilor 2022 . Hoții în cârdășie cu miliția . Oare câți ani a făcut acest individ ? Zero ani , zero zile , spun gurile rele . Deci tot ce merge pe șine sunt absolviți de păcate . Mârșavă situație tovarăși ! dar cum prostia și hoția fac casă bună în România ne dotăm cu ochelari pentru cai și treaba-i oablă . Banii în România spală toate păcatele mai ales când sunt dați cu dedicație .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Intrebare: ce se întâmplă cu banii, dacă fclaica, nu se salvează? Răspuns: își mai face un etaj mr. bucurică...
Dinamo se salveaza gol din ofside sau din penalty inexistent !!
Bravo Gruia Stoica. Nu uita că există un Dumnezeu pe pământ. Erai mic copil sau nu existai când Dinamo cu blaturi și aranjamente a furat câteva campionate Rapidului, echipa aia ceferista muncitoreasca, muncitori care acum îți aduce ție profit, profit care acum il dai, celor care le-a furat ceferiștilor campionate. Ai aruncat banii de pomană că există Dumnezeu. Apropos, știe fata ta rapidista ce prostii faci? Sa-ti fie rușine.
esti chiar asa de naiv sa crezi ca este reala treaba asta? cand vreodata s-a tinut de cuvant vitan barzesti cand a fost vorba de bani? apropae niciodata. astea sunt vorbe in vant pentru prosti. crezi ca o sa vada vreun ban jucatorii daca prin absurd ar bate vitan barzesti? fii bah serios.
mai tibiSultan, patronul echipei tale favorite nu "sponsorizeaza" echipa si cu bani de la anrp? atita ipocrizie rar sa vezi. banii aia prin despagubiri dubioase care puteau sa ajunga la spitale, la drumuri, in altceva. semeni cu foxy ala,
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.