Alte știri din fotbal
A spus „DA” pentru transferul la FCSB, MM îi închide ușa: „E rezervă la o retrogradată!”
0
Rămâne în Superliga! » Atacantul a semnat cu noul club: „Alte două echipe l-au dorit”
0
Ionel Dănciulescu: „Pierdere uriașă pentru Dinamo! Să vedem dacă pleacă și el”
0
Cere 6 transferuri de urgență la Dinamo: „Aș începe din poartă”
0
Știri din fotbal internațional
GRUPA G: Echipele tip, vedetele și toate detaliile despre Belgia, Egipt, Iran și Noua Zeelandă » Programul meciurilor
0
Tatăl lui Haaland a reacționat după anunțul transferului la Real Madrid: „Sună foarte interesant, însă...”
0
FIFA îmbunătățește spectaculos tehnologia ofsaid-ului! Avataruri pentru jucători
0
Thierry Henry numește favoritele la câștigarea CM 2026: „Ea pe primul loc”
0
Lifestyle
Maria Sharapova a apărut pe neașteptate la Roland Garros și a provocat un delir total: „Turneul e mai frumos când este ea aici”
3
Cea mai bine vândută mașină din China s-a reinventat! Costă sub 10.000 de dolari
4
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
„Îl devorează cu privirea” » Cu cine a fost surprinsă dansând iubita lui Kylian Mbappe
0
Povestea Gabrielei Drâmbă, românca care a fost căsătorită cu un președinte ...
Libertatea
Nopți albe în nordul Capitalei din cauza avioanelor. CNAB: „Aeroportul ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Criza a lovit televiziunile: cine a pierdut și cine a făcut profit în 2025
Libertatea
N-am cerut sä mi-o dea, doar dacä o mai stie ca sä intre iar cu äla , INCETULE LA MINTE ! :))
Nu i-o da !!! Ca te cloneaza mesterul ... :))))
OK . Si fara erata eram convins ca ai omis un NU din graba . :) . Eu la prima impresie te-am luat de om echilibrat chiar daca inserezi uneori materiale pornografice .:)))
Sunt mai multe motive nu doar äla, dar nu mai am eu chef acum sä le inshir !
Eu am spus ceva simplu . Borcea s-a retras cand a simtit ca poate pica cu kurul in poola . Nu am zis nimic de mastodontii Badea sau Copos . Restul au fost doar interpretari mai mult sau mai putin rautacioase . :)
Borcea a decis sa se retraga cand i-a fluierat pe la ureche dopul de la sticla de sampanie Moet . Au fost luni de zile in care nu a avut curajul sa puna piciorul in Romania stiind sigur ca ajunge sa joace table cu Avram . El a avut un spate politic in toata zbantuiala lui din fotbal . Acel spate este posibil sa fi obosit sa il care . Fara protectie Borcea a decis sa iasa la pensie .
Asta a fost primul meu comentariue la care sopre-er a crezut ca este bine sa ma jigneasca .
SPER SA NUMAI AUZIM IN VECI DE ASTA, CEL MAI INSUPORTABIL ASA ZIS ACTIONAR, DACA O FI FOST.
se indoieste cineva ca in spatele retragerii lui borcea se afla...."sotia" sa mult iubita? :D e simplu: stai dreacu acasa, nu mai arunca banii pe fereastra, ca avem un copil, mai urmeaza si altii! ce'i aia sa "investesti" in fotbal? vrei un hobby? apuca'te de pescuit! :)) aaa...si sa n'o uitam pe aia "sentimentala": la problemele tale cu inima, fotbal iti mai trebuie tie? adica, na...femeia tine la omu' ei! :P bai, ma lasi.... =))
Si asa nu mai are mult de trait:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.