Alte știri din fotbal
Pleacă de la U Cluj 100%! E și pe placul lui Daniel Pancu
0
Chilipir pentru Dinamo! Suma pe care o plătește pentru primul transfer al verii
0
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
Știri din fotbal internațional
Primele cuvinte ale lui Mikel Arteta după ce Arsenal a câștigat Premier League + Reacția lui Arsene Wenger
0
Cei 3 fotbaliști ceruți de Cristi Chivu la Inter » 100 de milioane de euro pentru jucătorii rivalelor
0
Arsenal, bucurie așteptată 22 de ani » Cum au petrecut fotbaliștii + Mii de fani în fața stadionului
0
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Detalii din dosarul proxeneților români care au forțat tinere cu probleme ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
100.000 de lei amendă pentru gunoiul care a fost aruncat la grămadă de ...
Libertatea
E pe gardul din Giulești, acolo îl găsește cel mai repede:)))
Sunt cu mașina, dar mă cazez acolo, o șofez a doua zi dimineața:)
profu' de romana cauta i-ul ? :)
ok,poate bem o bere daca nu esti cu masina:)))
Cred că toți sunt scârbiți de ceea ce se întâmplă în liga lui Dragomir, așa că ce rost are sa ne facem nervi??
bine bre,astia castiga milioane de euro si noi ne certam ca prostii aici pe forum:))clar nu-i lupta noastra si ne jignim la greu ca re tardatii:)) asta e!
haha. esti simpatic:) poate se vor darama niste mituri, din sud si nu numai :)
Da, Ana parcă se numește. Merg două zile în fiecare lună acolo, chiar miercurea viitoare o să fiu acolo.
repeta intrebarea rogu-te, nu eram atent si oricat de distributiva mi-o fi atentia tot nu ti-am priceput off-ul, vrei dreptate la Tas sau ce?:))
corecteaza-ma tu. daca ai fi fost mai vigilent ai fi observat ca la fiecare post am numeroase greseli,dar nu-s de ortografie, ma rog poate or mai fi, in general nu sunt personlaitate.acmu in loc de acum, bien in loc de bine dar stii ce? nu stau sa-ti dau tie explicatii asa este,ca tine, o sa caut pe cineva care sa ma corecteze de fapt nu mai e nevoie, o face deja valahu` :))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.