FOTBAL  »  Superliga  »  GSP LIVE

GSP LIVE // VIDEO A jucat în 3 perioade la Steaua și vine cu verdictul: "FCSB = Steaua"

Articol de GSP - Publicat miercuri, 24 octombrie 2018 12:06

Invitat la GSP LIVE de Costin Ștucan, Jean Vlădoiu, care a evoluat în trei perioade la Steaua, ultima între 2000 și 2001, e convins că echipa din Liga 1 este adevărata echipă a Stelei, în ciuda faptului că Armata susține contrariul. 

"Am jucat 6 ani la Steaua. Sincer, eu cred că actualul club este continuatorul celui vechi. Sper să nu se supere cineva pe mine, dar așa cred. Sunt ferm convins că e clubul care a continuat tradiția.

Au apărut niște probleme din păcate. Aramata nu va mai face o echipă competitivă niciodată. O să avem un stadion frumos și o echipă care va juca în Liga a 3-a. De unde bani?

E vorba de bani mulți! De unde să dea? Mi-e că pierdem și echipa asta a Armatei și această șansă cu Gigi Becali care investește foarte mulți bani", a zis Jean Vlădoiu la GSP LIVE.

Citește și:
Gică Popescu îl plânge: „Astăzi am pierdut unul dintre cei mai loiali oameni. A fost mereu lângă mine în ultimii 40 de ani”
Superliga
Gică Popescu îl plânge: „Astăzi am pierdut unul dintre cei mai loiali oameni. A fost mereu lângă mine în ultimii 40 de ani”
Gheorghe Hagi a convocat de urgență 5 jucători, după Dinamo - FCSB, inclusiv pe cel mai contestat fotbalist al barajului!
Nationala
Gheorghe Hagi a convocat de urgență 5 jucători, după Dinamo - FCSB, inclusiv pe cel mai contestat fotbalist al barajului!
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
Liga Campionilor
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
Confirmat! FCSB a făcut oferta oficială pentru „driblangiul” din Superliga: „Singura concretă”
Superliga
Confirmat! FCSB a făcut oferta oficială pentru „driblangiul” din Superliga: „Singura concretă”
EXCLUSIV Gigantul înghețatei care deține Betty Ice investește puternic în România
Profit.ro
EXCLUSIV Gigantul înghețatei care deține Betty Ice investește puternic în România
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

De 6 ani în Capitală, sportiva din Italia s-a obișnuit și cu problemele din România: „Vin acasă și văd anunțul pe bloc”

Sorana Cîrstea, într-un interviu pentru Roland Garros: „Aș vrea să fiu amintită ca o jucătoare foarte amabilă, care a fost drăguță cu toată lumea”


Comentarii (7)
conasu_boeru
conasu_boeru  •  24 Octombrie 2018, 15:28

Vlădoiu poate să emită doar o umilă părere subiectivă ca a tuturor , în niciun caz un...verdict ! Singurul verdict aparține....Justiției ! Punct !!!

minell73
minell73  •  24 Octombrie 2018, 12:46

Gsp jubileaza. Nu armata neaparat sustine contrariu ziaristii lui spiru haret, ci justitia.

104343947122875
Anton Pan  •  24 Octombrie 2018, 18:02

Vladoiu emite un adevar pe care orice om cu minim de bun simt il stie si il recunoaste: Steaua=FCSB=Steaua. Echipa are continuitate sportiva fara intrerupere si asta nu poate fi contestata de delirul sovietic al unor ofiterasi smenari din MApN si CSA, care au devalizat clubul in perioada 1990-1998 si acum vor sa se conecteze din nou la banii din fotbal. Nu are legatura justitia cu existenta si continuitatea Stelei. Deciziile aberante ale unor instante dirijate de la butoane de Oprea si Coldea si prin protocoale secrete nu pot schimba adevarul ca Steaua=FCSB si va deveni din nou Steaua cand delirul MApN va inceta si justitia nu va mai raspunde la comenzile din afara sistemului.

Vezi toate comentariile (7)
Comentează