Alte știri din fotbal
Moruțan și-a găsit cu greu cuvintele: „Nu am mai trăit așa ceva”
0
Costel Gâlcă, întrebat despre demisie după Rapid - CFR: „Normal să fie frustrați. Vom vedea”
0
Iuliu Mureșan, întrebat dacă poate lucra cu el la CFR Cluj: „Am curățat clubul de unele personaje malefice”
0
Marian Aioani, după ce a fost huiduit în Giulești: „Sunt momente în care e mai bine să ridici mâna și să lași pe altcineva”
0
Știri din fotbal internațional
Everton întoarce spectaculos și o încurcă pe Manchester City » Lovitură grea pentru „cetățeni” în lupta la titlu
0
„Ăsta e un defect al românilor” » Fost coleg cu Chivu la Inter, Cristi Daminuță are un discurs dur: „Am văzut ce spuneau anumiți cunoscători”
0
Mesajul lui Nicușor Dan pentru Cristi Chivu după titlul cu Inter: „Poate să câștige 5 campionate în Italia, poate în Marea Britanie”
0
Decizia instanței în cazul care a uluit fotbalul: scenariul ireal cu 133 de meciuri rejucate!
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Statele Unite plătesc ca să scape de surplusul de gaze în timp ce Europa ...
Libertatea
Scenariul negru după moțiunea de cenzură: „Mâine nu există o soluție bună”. ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Avertismentul unui economist: Euro va ajunge la 5,5 lei dacă moțiunea trece ...
Libertatea
Numai capetele seci cu IQ 33 adună scorurile din mai multe meciuri ca să pară ceva ce nu e de fapt.
Minamo campioana blaturilor all-time, și înainte, și după Revoluție.
Blatul a fost tocmai X-ul, care avea cotă si mai la mare decât normal, în conditiile în care Poli anunțate că bagă rezervele.
Dinamo vs Otopeni, 0-0 pe Stefan cel Mare, BLAT pt pariuri. FC FCSB (pe atunci Steaua Bucuresti) vs Gloria Buzău 1-1, Ghencea, penalty ratat intenționat de Banel Nicolita, BLAT pt pariuri.
POPOVICI ( al batran ) cred ca era tac'su
interesante rezerve aveau cei de la poli :)))))))))))) , cu echipa aia in momentul de fata ieseau campioni la pas !!! Si unde este blatul ???? 1-1 ??? Daca 1-1 a fost blat , ce sa mai zicem de 10-1 si 7-1 stiti voi cu cine !!! ............ACUM VAD TITULARI ERAU POPOVICI SI AXENTE :))))))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.