Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Balogun s-a dus la selecționerul Belgiei după meci: „Exact asta i-am spus”
0
Youri Tielemans: „Ne-am spus că trebuie să dăm răspunsul pe teren. Asta am făcut”
0
Mauricio Pochettino comentează eliminarea: „Balogun? Nu trebuie să căutăm scuze” + Continuă ca selecționer al SUA?
0
FIFA atacă UEFA în scandalul „Folarin Balogun”! Scrisoare în 13 puncte
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
Un impresar serios ar trebui să propună jucători numai la echipe care au buget de transferuri, nu la șandramale/gherțoieli amatorești gen rinamo care mâine-poimâine retrogradează..!
Tovarășe Gerula, te făcură ăștia colonel :)))))))))))) ?!
Clonăăăăă!
Iar ai scos clonele la păscut, Mitică D.?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai gresit echipele baiatul meu, la una e Prodanca si la cealalta e Luana !
Sunt convins ca Rednic are deja in minte cateva nume si deci nu cred ca ia in considerare astfel de propuneri ! Dar cine stie!
Si eu i-as propune pe Bumbescu la *** becali (oricum mai bun ca aia pe care ii are) si la dinamo pe mateut (la fel, mai bun ca ce are)!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Minciuna sfruntata. La stiaua vine chiar jucatorul din imagine, soldado si ca bonus negredo. Bravo nea gigi. Avem cea mai principala echipa...:))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.