Alte știri din fotbal
„S-a născut cu stea în frunte!” » Tatăl lui David Matei, mărturii spectaculoase după eventul Craiovei + Fotografia specială cu Hagi și promisiunea scrisă pe un șervețel
0
Remus Vlad anticipa deznodământul acestui sezon: „Pe Craiova a înrăit-o, iar U Cluj nu știe să joace finale”
1
Jucătorul de la FCSB, reacție după numirea lui Marius Baciu ca antrenor: „O legendă a clubului”
0
Milioane pentru marele vis » Câți bani a investit Mihai Rotaru în echipa de titlu a Craiovei
0
Știri din fotbal internațional
Vestea convocării l-a prins în direct pe Neymar: „Sunt deja acolo!”
0
Arsenal, ajutată?! » Specialiștii n-au nicio îndoială: „Havertz trebuia să fie eliminat”
0
Record egalat la Arsenal - Burnley » „Tunarii” nu au luat titlul niciodată când s-a întâmplat asta
0
Mikel Arteta, după victoria care o aduce mai aproape de titlu pe Arsenal: „Una din cele mai bune prestații ale acestui sezon”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Cristian Mungiu și Sebastian Stan, aplaudați 10 minute la scenă deschisă ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
Da. Suntem la pauza ultimului joc de verificare, cu Swarowski Tirol. Desi repriza a durat 33 de minute (!?), rezultatul este 3-0 pentru penultima clasata in campionatul austric. Ultima, Auatria Wacker, a retrogradat! In Austria este un campionat de 12 echipe, asa cum era inainte de a fi mutilat de catre FRF si Liga, pentru a prelugi agonia si a salva temporar, un Dinamo muribund. Si principiile de disputare erau identice. Asta, ca fapt divers. Cat despre Stiinta, daca Rapid a incasat 6 de la o echipa imensa, Slavia Praga, Stiinta a incasat 3, in 27 de minute, de la o codasa, ca joc si valoare dintr-un campionat mediocru, in care doar Salzburg exista si are valoare. Deci, cam asta este Stiinta de la care se asteapta fotbal si performanta: O CATASTROFA! Bravo domnilor conducatori! V-a iesit! Multumim d-le Cartu, Copilu, etc! Multumim d-le Rotaru! Umilinta si rusinea este la ea acasa la Craiova! Sper ca v-ati relaxat in concediu in Austria! In tara era canicula...
Domnul Botezatu,daca Craiova a ratat toate obiectivele asa cum cu mare patos trimbitati,echipa caruia ii ridicati osanale,fecesebe cu ce a fost mai sus?Intreb pentru confratii domniei tale Craitoiu,Udrea di Riureanu.
Maxim 5 etape
Gyuszi vezi ca te elimina laci,asa o chestiune intre maghiari..
Gigi Becali numai variante de acest fel aduce. Adevarul e ca el nu prea vrea titlul.
Pare ca a fost adus ca varianta intermediara pentru a scapa de LR. Nu poti fi un club serios sa ii pui in spate castigarea titlului cand e la prima experienta la o echipa de play-off. Daca vrei musai titlul aduci un antrenor cu titluri castigate. In fine pare candidatul ideal pentru rolul de victima.
Nu toti care te critica iti vor raul; la fel, nici toti care te lauda, nu-ti vor, indubitabil, binele. Este adevarat ca Stiinta este inca in pregatiri dar, din ce am vazut pana acum, nu-mi da sperante. Apararea arata la fel de vulnerabila, atacul, la fel de capricios, stilul de joc, imbarligat, lent, imprecis, adesea, confuz. Balint, caruia i-am urat bun venit la Stiinta, NU ARATA NIMIC NOU, POZITIV, in jocul echipei; cel putin pana acum. Curand incepem sezonul. Am concediat jucatori si am adus... mai nimc. Cu ce ne-am intarit? Gluma cu "lupta la titlu" nu ne-o mai spuneti ca nu mai are haz. Ajunge! Concluzia este ca, suntem rupti in dos si asta spune tot! Craiova Maxima va ramane, din pacate, reperul istoric al performantei, la Stiinta! Punct! Spuneti-ne sincer ca, trebuie sa ne multuzmim cu firimituri de la masa CFR-ului, FCSB-ului, etc. Ori nu avem cu ce, ori suntem incapabili, ori, doar, se mimeaza performanta! In toate cazurile, patronatul si conducerea vor sa ne imbatam, an de an, cu... apa rece! Multumim! Nu mai vrem! Forza Craiova Maxima!
Imediat revine Papura cel care adora snooker-ul si préféra sa vada o partida de snooker in schimbul unui meci de fotbal,
Imediat revine Papura cel care adora snooker-ul si préféra sa vada o partida de snooker in schimbul unui meci de fotbal,
Marinos Ouzounidis a câștigat și supercupa României.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.