Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

”Să renunți la fapte înseamnă să renunți la libertate”, spune Timothy Snyder.
Asta facem zilnic pentru tine: publicăm fapte.
Iar publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Pe 25 mai intră în vigoare GDPR, noul regulament privind datele personale din Uniunea Europeană, și avem nevoie de acceptul tău explicit ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat. Te asigurăm că avem o tradiție de decenii în a păstra în siguranță datele și te rugăm să accepți noile condiții apăsând butonul DA de mai jos.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare, pentru a înțelege conținutul și sensul acestor proceduri.

Îți mulțumim pentru ”DA”-ul tău, care este, în ultimă instanță, un accept pentru a participa la expunerea faptelor și informațiilor care ne ajută să rămânem liberi!

DA, AM ÎNȚELES
Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Hagi a oferit declarația zilei: "Ianis poate câștiga într-o zi Balonul de Aur!"

« Înapoi la articol

Comentarii (68) Adaugă comentariu

Vasile Pop  •  14 Februarie 2018, 04:57

Mai bine l-ar da la şcoală, poate se prinde ceva de el Păcat de copiii ăştia pe care părinţii vor să-i facă zmei cu orice chip !

Adrian Dorin  •  13 Februarie 2018, 11:28

Postat de minell73 pe 13 Februarie 2018, 08:18

Gicuță daca nu statea ani in sir in pozitii nefiresti in fata fcsb-ului, acum nu mai era criticat. Si-a patat numele si onoarea, iar acum are de tras.

finul de la fcsb...i-i cumpara jucatorii..asa ca ce...." sa facem binhe..sa nu fie rau "....

Adrian Dorin  •  13 Februarie 2018, 11:23

BRAVO IANIS , EU SUNT SIGUR CA IANIS LA POTENTZIALUL LUI POATE SA CASHTIGE .;- BALONUL DE AUR , GHETELE DE AUR , TERENUL DE FOTBAL DE AUR , TRIBUNA DE AUR....IN TIMPURILE " IMEMORIBILE " CAND ACESTE " TITLURI " VOR FI " OFERITE " DE CATRE ....." ACADEMIA DE FOTBAL HAGI "...PANA LA VREMURILE ALEA...DOAMNE FERESHTE....POATE SA CASHTIGE IANIS..DOAR " LUSTRUIREA BANCI REZERVELOR CU *** ".....au fost " hentzuri " mult mai clare " in careu de 16 metri ".la meciurile din Frantza..Italia...LEGANES-EIBAR clar si.la Englezi..si nici un alt arbitru n-a dat " 11 metrii "..sa-l EXECUTE HAGI.....bietzii colegi lui de echipa..care NU TREBUIE SA SE CONCENTREZE LA MECI..CI DOAR UNDE SE AFLA FIUL PATRONULUI..SA-I PASEZE...vai si amar de asa fotbal.CU BALOANE..

gigelos  •  13 Februarie 2018, 08:29

Cata presiune pune pe copilul asta ! Gica , ai fost si esti un taran incordat , am crezut ca te-ai maturizat , am gresit

minell73  •  13 Februarie 2018, 08:18

Gicuță daca nu statea ani in sir in pozitii nefiresti in fata fcsb-ului, acum nu mai era criticat. Si-a patat numele si onoarea, iar acum are de tras.

titiduru22  •  13 Februarie 2018, 06:29

Postat de balauru48 pe 12 Februarie 2018, 20:46

Va castiga balonul de aur ca Halep Roland Garrosu'. Adica pe playstation.

Sau cand va castiga Arsinel un Oscar !

 •  13 Februarie 2018, 01:38

...priveste cu atentie fotografia ...Gica Hagi alias zbirul :) nu asa se procedeaza Gica Hagi , priveste-te in oglinda si analizeaza-ti comportamentul , cred ca, a sosit momentul ...prea multi ani ai avut un asemenea comportament , nu crezi ca, a sosit momentul sa privesti realitatea in fata si sa schimbi ceva ? In modul acesta nu vei reusi niciodata ...desi multi oameni te.au idolatrizat , dar nu ai stiut sa comunici cu oamenii , este problema ta nr.1 !

 •  13 Februarie 2018, 01:32

Postat de omidiu pe 12 Februarie 2018, 15:55

Ianis e un jucator mediocru. Hagi senior a aruncat banii pe fereastra cand l-a adus inapoi. De asta e mai agitat decat de obicei in ultima vreme. Stie si el ca a doua oara sunt sanse mici sa mai pacaleasca pe cineva cu el. Mai bine il lasa la Florenta sa deseneze si sa picteze. Sunt sanse mari sa fie mai talentat la mazgalit decat la fotbal.

"mazgalit" daca lui Ianis ii place pictura.. sa picteze,nu poti forta pe nimeni sa faca ceea ce nu.i place sau pentru ce nu are har , toti dintre noi avem un vis ce ne dorim sa fim ...poate fortandu.l spre sport (fotbal) Hagi a facut o greseala ...era posibil sa ajunga un pictor renumit , tocmai de aceea am scris ...lasa pe fiecare sa faca exact ce doreste , nu.ti obliga copilul sa traiasca viata ta ...sau sa indeplineasca visele tale , pentru ca, este imposibil ..daca Hagi nu a luat balonul de aur ...poate spera ca fiul lui sa-l obtina , nu este posibil , la 100 de ani se naste un talent precum a fost Gica Hagi , a fost si este de necontestat talentul lui (fotbalist) ..in rest ma abtin .

 •  13 Februarie 2018, 01:15

Este imosibil sa ma abtin :) sunt singura femeie care face un coment in legatura cu declaratia lui Gica Hagi, dar am avut mereu o parere despre Hagi, a fost un jucator exceptional, poate unul dintre cei mai buni , fotbalul trebuie sa-l iubesti , ai nevoie de har , in zadar vrei sa fortezi pe cineva care nu are talentul , determinarea , Hogi nu a fost niciodata un bun antrenor , nu stie sa comunice cu oamenii , el doreste ca toata lumea sa joace precum canta el, pe vremea cand juca fotbal , am ajuns la concluzia ca, niciodata nu va performa ca antrenor , de aceea a si facut scoala de fotbal , el iubeste si traieste fotbalul prin toti porii lui, dar asta nu inseamna ca fiul lui ...doreste ceea ce doreste tatal lui, are alta personalitate, alt carater , eu in locul lui Hagi, il ajutam , dar nu fortam nota ...Gica Hagi nu forta copilul sa faca ceea ce nu poate si nu-l folosi pentru scopurile tale , lasa-l sa faca exact ce-i place ...daca nu va reusi amandoi veti avea de suferit .

bodrin  •  12 Februarie 2018, 23:01

Gheorghe Hagi putea, si mai si, sa castige Balonul de Aur! Era mai indreptatit decat multi altii, si decat fiul sau, dar nu l-a castigat! Asa ca zicerile aiuritoare ale lui G.Hagi sunt vorbe spuse la o bere sau la o cafea...

«

1

2 3 4 5

...

7 »
«

»