Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
pt prima data in istorie un meci dinamo steaua nu va fi televizat in romanika
Ala din poza ta va asteapta in groapa !! Cred ca iti poti imagina ce va fi acolo !!! Si in tribune si pe teren..hahaha !!!
Ala din poza ta va asteapta in groapa !! Cred ca iti poti imagina ce va fi acolo !!! Si in tribune si pe teren..hahaha !!!
respect HAGI!
@sundancekid Azi e continuarea "adormirea comunitarilor"
sa va fie rusine,din cauza foamei pe care o aveti nu lasati lumea sa vada acest meci si il televizati pe un post la care va uitati doar voi ,angajati trustului intact,va urez faliment grabnic !
In citeva ore vom urmari in direct un nou episod din flmul "taierea mieilor" !!!
Respectele mele @inima_de_caine! Ca sa incerc sa iti raspund, cred ca tine de educatie. Cred ca nimeni nu mai priveste fotbalul ca pe o competitie sportiva. Am devenit un popor de needucati care nu stie ce inseamna fair-play si care nu stie decat sa ii dea in cap celuilalt.
Uita-te la fetele acestor "ultrasi" din ambele tabere(si nu numai)si spune-mi ce vezi?!Eu vad doar niste pusti,marea majoritate pana in 25 de ani,care nu au aproape nimic in comun cu notiunea de sport!Pt ei,totul se reduce la bate,caramizi(vezi clujul)si injuraturi!Vremea celebrelor "cuplaje" de pe "23 August",cand 70-80.000 de oameni(dinamovisti si stelisti)urmareau impreuna meciul si apoi plecau impreuna din stadion fara incidente,au apus demult.Pacat,mi-e dor de
Acum e ora 7 dimineaţa, mai sunt mai bine de 13 ore până va începe derby-ul. Pun pariu că, până atunci, pagina aceasta se va umple de mesaje în care cei mai mulţi se vor scoate şi băga unii pe alţii în draci... La ce bun?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.