Alte știri din fotbal
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
17
Știri din fotbal internațional
Imediat după Franța - Spania, Ibrahimovic s-a înclinat în fața unui fotbalist: „A fost pe tot terenul, ce jucător!”
0
Franța - Spania 0-2 » Diabolica Roja! Franța, neutralizată de o Spanie colosală!
37
După 44 de ani, a căzut cel mai bizar record din istoria Campionatului Mondial!
0
Mikel Oyarzabal, printre zei! A egalat două legende ale Spaniei, după golul din semifinala cu Franța
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
,,De asemenea, Petrea a precizat că Talpan analizează cum poate CSA Steaua să "captureze" și palmaresul din 2003-2016. ...............Nu urmărim să ne răzbunăm pe FCSB, nu de asta am înființat această echipă! Fiecare cu drumul lui", spune Petrea. ,,/..................................Citate din comandantul CSA ...Logic,nu?
Faptul ca a imprumutat bani AFC in schimbul unor acte care spuneau ca de acei bani va primii actiuni numesti tu ,,combinatii,,?Pai istetule CSA si AFC deja erau datori si la banci si nimeni nu mai dadea bani intr-o gaura neagra...Puscas,cel care a condus in anii aceia clubul de fotbal spune ca sectia de fotbal era pe profit dar banii intrau in clubul armatei si se sustineau si celelalte sectii...De asta si Hagi a luat pozitie...In timpul AFC o mare parte din datoriile CSA a trecut pe AFC...GSP a aratat zilele acestea acte...
Tu nu vrei sa pricepi ca gheorghe era in combinatii de cand a fost numit paunescu in functie, in 2003 a preluat oficial pe numele lui sa zic asa ...nu cred ca ragnea de prost hagi stiind mizeria ce este si ce urmeaza sa fie facuta
Citeste putin mai atent si fi atent la nuante ...vei intelege
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...cum AM spus ......
Si daca este 2002 si Becali preia in 2003?
Cum sa faca asta?Ca doar Becali nu a semnat decit preluarea din 2003...Cine crezi ca a semnat in 1999 trecerea de la CSA la AFC si cine a semnat si transformarea AFC in SA?Iti spun eu,ministrii si ofiteri ai Armatei Romane...Deci cine pe cine sa dea in judecata?Armata pe Armata?
https://www.youtube.com/watch?v=blIDxi6509E 4 stai jos, era 2002 ,nici nu cred ca ai vazut vreodata emisiunea,vezi primul minut si vezi pe cine acuza hagi...paunescu,*** si barbugiul de piti
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sustinem o echipa despre care nu stim nici macar cum se numeste si e bine. Am avut si avem cea mai principal galerie. Hei, hei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.