Alte știri din fotbal
Farul - Unirea Slobozia, duel de foc în play-out! » Echipele de start
0
Rapid - U Cluj: giuleștenii încearcă ce n-au mai reușit de 4 ani » Lotul lui Gâlcă: accidentare de ultimă oră
3
Simona Halep, alături de Mircea Lucescu: „Sunt la curent cu tot ce se întâmplă cu dânsul”
0
După Rapid și Dinamo, o a treia echipă din play-off îl vrea pe Bogdan Mara: „Au fost discuții”
0
Știri din fotbal internațional
O oră și jumătate întârziere la derby-ul din Olanda! Motivul ieșit din comun
0
Samir Nasri riscă o amendă uriașă! » Incredibil: livratorii l-au dat de gol!
1
La Stuttgart au zburat scaune! » Scandal în tribune, pe bancă și pe gazon
0
Băiatul din Bosnia a dezvăluit cum l-a păcălit pe Donnarumma la baraj: „I-am luat foaia cu instrucțiuni și s-a aruncat la noroc”
2
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
13
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Controverse privind resturile unui C-130 Hercules: SUA spun că şi-au ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
Foarte bine a facut ca l-a lasat pe Kovacs sa plece.Dacă il delega la derby ,primul care urla era clovnul Șuțodică.N-a declarat el "ca toti fluierasii sunt din Cluj si ca el o sa ocoleasca Clujul?Uite ca acum ,n-a fost niciunul din Cluj care sa " tragă cu CFR".Dacă era 2-0 ptr Rapid la pauză si FCSB intorcea scorul cu ajutorul arbitrilor intelegeam , dar cand tu iei 2 goluri din cauza pocnitorilor antrenate de tine , nu ai nicio scuză.Cine e devina ca ai mijlocul si apararea facute praf?
ai omorat limba romana
Domnul din Carei cu domiciliul stabil în Cluj Napoca nu servește campionatul intern,strigător la cer protecția acordată acestui așa zis numărul 1 în arbitraj
Paindupa demonstratia de săptămâna trecuta in meciul Fcsb - cfr si baia de mulțime cu suporterii stelisti, avea si el nevoie de o paiza ca sa fie curatat, in caz ca e nevoie sa fie iar delegat in meciul fecesebeului. Pot pune pariu ca daca CFR se va apropia de ei, sigur va fi iar trimis la un meci greu al lor. Daca va fi o finala a campionatului in ultima etapa sigur arbitrul va fi Coltescu si hoțegan in camera var. Prietenii stiu de ce.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.