Alte știri din fotbal
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
CFR Cluj a făcut cerere să joace pe Cluj Arena » GSP are răspunsul: „Asta ni s-a transmis”
0
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
2
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
9
Știri din fotbal internațional
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
1
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Vezi ca faci o confuzie. Cuvantul "saltimbac" nu exista, poate de aia era cenzurat...Tu te referi de fapt la "saltimbanc", care da, se potriveste perfect.
Nu v-ati saturat de mascariciul asta?
Dacă pleacă circarul se alege praful de Rapid valabil și la CFR, puteți nota acest comentariu!
Asa sa te-audă Dumnezeu, Nea Glumețule.
U2, ar trebui inventat biletul dublu: cand termini meciul, mergi si la Teatru de banii ăia. Sau, invers. Sau, amândouă. La pungă. Pentru că, de ce nu? Diavoli Vișini.
Sumudică: Sacou?? Ce-i aia sacou?
Sunt satul de voi ăștia ce criticați tot la Rapid, de 50 de ani. Ca un club ce se respectă și are posibilitati, identificați pe cei ce au iscat scandalul din tribuna cu Sumudica și scoatetii pe viitor de pe stadion Ăștia nu sunt susținătorii Rapidului ci cozi de topor sau bețivi care nu știu ce fac Până una alta, Sumudica are rezultate și nu categoria asta de așa ziși suporteri au ce căuta pe stadion.Va așteptăm în provincie "susținători" !!!
Unde este BUFONUL , este și CIRC !!! Îi amintesc totuși ca DUMNEZEU NU BATE cu parul !!!
Bă ăstia care scrieti pe aici, se vede ca nu sunteti fan Rapid. Daca va pasa de echipa, antrenor putea fi oricine dar critici le aveti la purtator. Un fan adevarat lasa jucatoru, antrenorul sau conducerea atata vreme cat echipa merge suficient de bine. Pt mine sunteti niste perle ingamfate care habar nu au ce scriu...dar se fac vazuti pe site. Munciti si voi si asa cum o fac jucatorii si antrenori si pe urma criticati. Esti suporter si iti susti echipa. De asta prin europa suntem de rasul lumi, pt ca avem personaje incuiate la cap asa ca voi.
Afara din Giulesti circarule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.