Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Cred ca asta o sa se intample, actuala echipa va da faliment, iar totu se muta la echipa lui Badea din liga 4. Am inteles ca nu sunt foarte multe echipe inscrise , deci am putea chiar primi invitatie in liga 3. In cel mai bun scenariu, in 3 ani suntem inapoi in liga 1 cu palmaresu, sigla,culorile care sunt la badea din liga 4
GRESIT...E MANA LUI-TELEAGA IN PRIMUL RAND..NU MAI FITI ORBI..TOTI AU AJUNS LA ZU HAUS.. BORCEA ...BECALI...ET CO...TELEAGA E DE NEATINS...NEA-GOE ERA SAGEATA LUI -VIA UN-CHIUL ANGHE-***...NEA GOE-ITZA DOAR FACE COPY PASTE LA SMENUL LUI COPOS..A PASAT LA STRAINI SI? HOPA FALIMENTUL..BASCA CA TELEAGA SI-A PREGATIT TERENUL -FC CS DINAMO...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă are cineva drum in Spania și are loc in portbagaj, ajutați-i și pe *** sa se întoarcă acasă. Au făcut exact o echipa după modelul spaniol, adică plină de datorii și dependentă de primarii și guverne. Trebuie “felicitați” și șefii de galerie care ne-au asigurat ca totul e ok și ne-au aburit ca los pomanagios sunt demni de încredere. Poate acum realizează și ei ca e mare diferența între a conduce o galerie( singura la ora actuala din România) și a conduce un club de fotbal. Și in ultimul rând sper ca sa nu fie razbunarea lui jiji pentru Doar Dinamo București. Lol! Cel mai probabil este mâna lui Ionuț Chuckie Negoita.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
YO RAMAN LA FIXURILE MELE... UNDE SUNT PCH SISTII SI SOCIOSII INIMII?... V-AM SPUS DE MULT CA JAFURILE NU POT AJUNGE PE MANA NIMANUI?...AKA ARHIVELE.. AVETI N EXEMPLE DE FALIMENTURI...RAPID-URZICENI -GALATI-TIMISOARA-VASLUI..ETC..DE CE AR FACE DINAMO EXCEPTIE? ..IN SPATELE MARLANIEI ASTEIA SUNT TOT ROMANII..STATI LINISTITI..GHICITI..CARE?
De ce nu angajeaza GSP o echipa de detectivi in Spania sa le confirme ca marele patron e bine merci, la treaba lui. Probabil lucreaza la freun supermarket si se plimba cu o masina de 1000 euro. Dupa ce v-au furat pe fata cu arbitrii la ultimul meci, in prag de sarbatori, o sa primiti si "fatala" miau miau miau!
Este evident ca e mana lui Becali! Totul e cusut cu ata alba, directia acolo duce 100% acolo, inclusiv ca s-a retras din viata publica. A vrut sa se distreze si el cu mimao si sa se asigure ca o inchide din toate balamalele. Ce razbunare poate sa fie mai frumoasa decat asta?
OFFFFFFFFFF IO CHEAR CRIDIAM CA ASTEA IE DINAM0VISTI DE MICI
nici nu stiu daca ar fi asa rau ca toate echipele romanesti sa ajunga la asa ceva. dinamo ii avea pe moldoveanu, i.gheorghe, costache, l. gheorghe si altii, si le-a dat cu piciorul. nici nu ma intereseaza legislatia europeana, ar trebui impusa limita de 2 straini, si aia numai care au trecut pe la nationale si SUB 30 de ani. mai rau decat cum suntem acum, n-avem cum sa ajungem.
Baiatul e frustrat!Maxim!Are"meciuri "personale cu multi de pe aici datorita statutului lui social!L-ai ghicit perfect!Bravo!Cand n-are argumente o baga pe aia cu "prostu" !:)))Un "suparat pe viata"!Si-a dat si nick de DE si nu stie o boaba de germana(l-am testat)!Nu stiu ce sens are "nickul" lui!Nu reprezinta nimic!:)))Ignorati-l ca-i faceti bine!Nu se mai agita inainte de culcare!Doarme si el mai linistit si dimineata nu mai verifica daca i-a raspuns cineva!:)))
Fc Dinamo s-a transformat in Leapsa SA 2020. Sa vezi ca pleaca si jucatorii adusi de ajung sa joace cu juniorii, daca mai au si juniori.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.