Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea și-a explicat nervii și lacrimile de după FCSB - Botoșani: „Dacă nu sunteți suporteri, stați acasă pe canapea”
0
Singurul jucător criticat de Gigi Becali, după victoria cu Botoșani: „La câte țepe am luat eu, mai iau una”
0
După FCSB - FC Botoșani, Gigi Becali a intrat în direct aproape de miezul nopții: „Le-am cerut să facă asta, el va ajunge mare fotbalist”
0
FCSB, victorie absolut DRAMATICĂ, cu gol decisiv în minutul 90+6 » Roș-albaștrii o depășesc pe Dinamo! Clasamentul actualizat
42
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Nu, nu se poate. Domnu' Cortacero a promis că va face infuzie de capital, va trimite banii in curând, se vor plăti toate datoriile. Nu are cum să dea bir cu fugiții, a investit deja o sumă importantă. Sigur e invenția presei care vrea răul lui Dinamo.. siguuur
NAH NICI ALA NU VINE CA VREA LA CSA
in acest moment, singurul potrivit pentru d15amo este Quasimodo, clopotarul de la Notre-Dame
Adica sa-si recupereze "copilul" trimis in Romania !
Pai da dar Adamescu era roman si trebuie sa fim patrioti si sa tinem cu hotii romani,asa este frumos.Nici macar nu explica ce anume au furat spaniolii de la Dinamo? au preluat un club cu foarte multe datorii si mai departe ce sa fure?
a fi sau a nu fii, that is the question.)))
Capul plecat,sabia nu-l taie!!! Mergeti la Borcea si veti gasi soluția! Omul a facut măgarii, dar e dinamovist pur sange! Va scoate din mocirla din groapă! Ddb strange 1 mil pe an,cu sponsorizari de inca 1 mil ,cu drepturi Tv 1 mil...abia strangeti 3 mil/an! Astia sunt bani de retrogradare sau L2!
Hai cu falimentul! Nu ne intereseaza de militieni
Lucrurile sunt clare: dinamo 1948, cel din divizia A, observ ca nu are nimic: nici bani, nici denumire...probabil nici palmares...este cam ca fc fcsb si fc u 1948...nimeni nu mai stie ce inseamna literele astea. Din cate se vede, adevarat dinamo e in divizia a 4-a. Este exclusiv vina federatiei ca a permis acestor impostori sa joace in continuare in Diviza A. Ca sa repare ce mai e de reparat, trebuie sa le ofere locuri in divizia B si lui Steaua, si lui Dinamo, si lui Rapid...exact ca in cazul Craiovei. Liga aia de toata jena din divizia a doua, unde se retrag echipe in mijlocul campionatului din lipsa de bani, terenuri samd...ar fi crescut in valoare si spectaculozitate. La fel ai divizia A dupa ce aceste echipe ar fi promovat. Asa s-a intamplat si in cazul Craiovei, care aduce un plus diviziei A. Asa ne uitam la ce? Clinceni, Voluntari, Chiajna? Care de fapt sunt tot echipe din Buc-Ilfov, dar zero ambitie, zero spectacol, zero plus valoare, zero spectatori..zero, zero,zero...doar combinatiile unor impresari si politicieni. Si tu lasi Steaua si Rapid sa se piarda 3 ani pe drum prin ligile inferioare (si acum Dinamo). Idioti.
Doar Dinamo București putea să facă asemenea chestiune! Ura! Mare echipă! Se pregătesc pentru Champions League! Ha! Ha!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.