Alte știri din fotbal
Farul - FC Botoșani, în etapa a 7-a din Superliga » Echipe de start
0
Din improvizație, „acceleratorul” lui Dinamo » Cum l-a transformat Nuno Campos pe Alberto Soro
0
Soția lui Vali Crețu șochează în scandalul de la FCSB: „Când ești amenințat cu bătaia de managerul echipei...”
0
Încă un lider de la FCSB a cedat și vrea să plece: „Își bat joc de mine! M-am săturat!”
0
Știri din fotbal internațional
Austriacul Gregoritsch, „țepuit” de un campion mondial: „Nenorocitul mi-a dat un tricou de la magazinul pentru fani”
0
Detaliile contractului pus pe masă lui Andrei Rațiu de Fulham » Un alt club din Premier League vrea să achite clauza și să-l deturneze pe fundașul lui Rayo!
0
Tottenham nu se oprește! Un alt star din Premier League i se alătură lui De Zerbi
0
Real Madrid - Malaga, în etapa 3 din La Liga » Echipele probabile
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Claro che si, amigo, proprio cosi, e un capolavoro certamente ! Lootzoo are un rol secundar, nu este figurant decat in mod aparent.) Un rol secundar dar foarte pozitiv : el joaca rolul de spion dublu, dar incurajeaza Revolta aprovizionand oaele rasculate cu pufuletzi Croco de la Mega, iar in Partea a 3-a tradeaza dictatura si ajuta Kaprele sa fuga pe mare, intr-o barca pneumatica ros-albastra cu motor de formula 1 pe care o cunduce chiar Lootzoo ca sa fie siguri ca se opresc direct la Alania, sau Pafos, in the Afrodita Land, unde isi vor gasi pacea si tihna pe pasunile Mediteranei ospitaliere. Bloc y Buster claro !
S a spart buba,ar fi ideal sa retrogradați !
Vreau sa vad si eu filmul acesta. Pare un blockbuster adevarat. Macar printre figuranti sper sa-l zaresc si pe Lootzoo cu o punga de 1 leu, plina de bancnote mov de 500€. Oscar, tata, Oscar!
Prin intermediul sifonului.
''Vestiarul a „explodat”, jucătorii s-au săturat" ... Unde poate sa duca un consum exagerat de fasole !!!! ...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu am nimic cu Meme, dar fara el, Fcsb ar sta prin subsolul clasamentului. E un factor de echilibru, fata de atatia cu capul in nori
Și fotbaliștii ar trebui să rămână doar fotbaliști. Dar ceva mă face să cred că fronda asta de vestiar este comandată de patron.
Ei na.. Bre, uite cum e adevarul.. Nea Gigi, care de fapt e Gheorghe cu acte, ma rog.. El a fost mare amator de filme in tinerete. Se stie ca Signore Gyo Vanne si cu frasu Vik Thor dadeau bilete la cinematografele din centru. Direct de pe Bulevard. Asa ca micul var Gigi avand intrarea asigurata a devenit fan film si Producator, mai tarziu. A produs multe filme interesante, in special cu gangsteri si politiste. De multi ani l-a cooptat in fruntea studiourilor pe Mister Memeacă M. Stoai K., pe post de Regista. Si s-a gandit sa duca mai departe creatia lui Anthony Demme - The Silent of the Lambs (Tacerea Mieilor), asadar acum avem de-a face cu The Revolt of the Sheeps (Revolta Oaelor), si daca filmul are incasari peste valoarea investitiilor urmeaza partea a III-a - The Escape of the Goats (traducerea nu o stiu foarte clar, va las pe voi). Capodopera lui Ghe si Me isi are premiera la Scala (de pe Magheru, nu din Milano), cat si la Nazionale Arena (cu bilet redus pentru fumatori). Vizionare placuta !!
Vine acus' luminat de la Athos calare pe calul catar. Dragush, salvatore della patria fecesebista.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.