Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă și-a anunțat plecarea imediat după remiza cu FC Argeș: „Cu siguranță ultimul meu meci”
0
Pașcanu a spus lucrurilor pe nume: „După meciul acela s-a rupt totul la Rapid”
0
THRILLER la Mioveni! Rapid a condus cu 2-0, iar FC Argeș a ratat în prelungiri penalty-ul care i-ar fi adus victoria » ADIO EUROPA
15
În plină luptă pentru salvarea de la retrogradare, Hermannstadt a anunțat o mutare de la o echipă de play-off: „Transferat definitiv”
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
0
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
6
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Dr. Adrian Marinescu, despre cazul de Hantavirus din România: „E o isterie! ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Ce e in Vest??!?? In Vest nu e nimic bun cum zici tu
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum înțeleg de ce echipele românești aduc jucători numai de la Copșa Mică
#afaracuclovnul
e adevarat ca au fost transferuri scumpe, da de la Rapid, nu la Rapid, asta nefiind o scuza pt injuraturi, daca or fi fost, ca asta-i stiri "pe surse"
Sumudica și rapidiștii ar trebui să conteste faptul că antrenorul înjură jucătorii și celelalte !!!! Cum nu contestă arta înseamnă că este adevărat !!! Până la urmă Dan Petrescu înjură ,Hagi înjură ...Dar nu am auzit până la tine sa fie criticat cel înjurat ! Ce ai fi vrut mă că fotbalistului sa i placa ???Ție ți-ar plăcea ???
Care haos ? Faceti atata caz si denigrati Rapidul,de fiecare data,pe problemele care nu lipsesc de la nici o echipa ! De regele de pe malul marii, cand si-a bagat p .. in morti si l-a injurat pe Alibec, l-ati gratiat caci deh, e rege…. De Dorinel Munteanu, Dan Petrescu, etc ce sa mai zic ? Haosul e la voi…
Dle. SUCU , pt. binele echipei și pt. binele “ buzunarului “ dvs , alungați-l cât mai repede pe BUFON !!!
Sumi e campion la birfe, intrigi, caterinca ! Poate cumpara Sucu circul Globus si il pune director!
Cu ce l-a ajutat Sumudica pe Emmers,daca a jucat a făcut-o pe valoare sau pt că nu erau alții disponibili,Sumudica niciodată nu își asumă nimic,mereu alții sunt de vina,la Rapid sunt investiții de 6.8 milioane ,salarii mari plătite la zi,condiții de 5 stele ,ce progrese a făcut echipă in 16 etape cu Sumudica ,doar face circ pe margine, și cu ajutorul unor lideri de galerie dubioși manipulează marea masă de suporteri ,pai ajungi sa cânți și să dansezi cu galeria după egal cu Dinamo ,echipa in insolventa,echipa ce nu poate completa o bancă de rezerve și focile aplauda marele rezultat ,joci cu echipe în insolventa,cu echipe unde jucătorii nu sunt plătiți de luni de zile și marele tau obiectiv este sa arbitrezi lupta la titlu de zici că ești o echipă de provincie fara bani
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.