Alte știri din fotbal
Gigi Becali îl pune la punct pe Florin Tănase: „Nu poate să mărâie. Că mă sună pe mine când vrea, o dată la 3-4 luni, e adevărat”
0
De cine se teme Florin Pîrvu înaintea meciului cu Dinamo: „Pot face diferența”
0
Billel Omrani, în probe la clubul din Superligă: „I-am dat o șansă”
2
Rapid mai „închide” un transfer din Serie A: vine și mijlocașul pentru Pancu!
0
Știri din fotbal internațional
Nu înțelege ce s-a întâmplat la pauza meciului KuPS - Universitatea Craiova: „Jocul s-a schimbat complet. Nu pot identifica motivul”
0
Scene tulburătoare în KuPS - Craiova: urcat în ambulanță după ce i s-a făcut rău pe teren
0
KuPS - Universitatea Craiova 1-1 » Campioana României se întoarce din Finlanda cu scor de calificare
51
Detaliu curios pe transmisiunea TV la KuPS - Craiova: au „rebotezat” campioana României
3
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
15
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
nu stiu ce decizie va urma..dar Tudor nu trebuia sa opreasca meciul. Ce sa intamplat pe culoar cu loviturile incasate de la 2 persoane, aici ar trebuii sa se sesizelze FRF, la acel cetatean ce nu avea voie acolo...!!ce sa mai zic de cel ce loveste cu pumnul...violenta extrema...Gestul lui Cadu nu este extrem, problema este cu masele do oameni needucati, ce umple stadionele(ma refer la unele galerii}...Oricum CFR va merge la Tas daca nu se judeca corect, o aiureala care este din vina celor de la U care sant tot timpul extremisti si violenti in declaratii, iar de acest lucru as prefera sa ajunga din nou in lig 2....sau sa se schimbe mentalitatea neanderthalinana!!!
Tudor sa fie decorat de Basescu ptr curaj, CFR sa primeasca 6 puncte, 3 ptr ca conduceau cu 0-1 si 3 ptr sa s-a suspendat meciul din cauza organizatorilor si sa sa le coaca cate un koi tuturor care contracandideaza cu CFR la titlu si le dau papcioaca unguroaicelor voastra...nu-i asa ca v-ar placea? :))) stati linistiti bozgorilor ca si v-o dam sa i-o SUGE-rati putin lu` Avram Iancu ca vine ala din mormant peste voi! :)))
Știm ca ești bolnav psihic, ai reușit sa convingi toată comunitatea de pe GSP, de ce cauți mereu sa ne readuci aminte?
Mai sange arian, ziceai alaltaieri ca ai neste pretenari care au inregistrat injuriile lui Cadu, unde sunt inregistrarile ? Dreptate cu pumnii si-au facut jucatorii si staff-ul lui U, din nici o inregistrate video nu rezulta ca cei de la CFR ar fi agresorii ci ei incercau sa-si scoata colegii din pumnii viniturilor de la "U". Dacal iubest asa de mult pe Bornescu fa-i o statuie in Manastur in fata blocului tau gri.
Exchibitionism la puterea U? :) Ar fi bine macar daca ai fi clujean, dar nu esti. :) Nu ti-e dor de valah? :)
La al treilea meleu se vede ceva clar pe camera care a intrat pe tunel. Primii intra in ajutor 2 jucatori de rezerva de la CFR + doctorul echipei, urmeaza 4 titulari de la U + Niculescu. Titularii celor de la CFR erau pe teren. Deci cine merita rosu?
Bozogore știm ca ești bolnav psihic te rugam nu te mai chinui sa ne demonstrezi tot timpul, avem emoții sa nu iți pleznească bre-o vena în capul ala plin cu gulaș otrăvit și sa ne stropești pe toți cei prezenți aici.
In subcultura maghiara nu exista nimic legat de onoare, de ce crezi ce degenerații ăștia genetic au cea mai mare rata de sinucidere prin spânzurare din lume?
Te duci acasa si injuri. Ia asculta un pic inregistrarea meciului. Trecusera 5 secunde de la inceperea transmisiunii si fanii U-ului deja cantau despre CFR. Hai, pune in balanta (daca ai asa ceva) comportamentele si poate reusesti sa intelegi anumite lucruri. Daca nu, macar incearca sa nu privesti CFR-ul prin prisma omului care are nevoie disperata ca acest club sa piarda. Tine minte: era deja 1-0 pt CFR si totul era sub control.
Asta e rezultatul campaniei cretine dusa de Andone în ziare și la TV care a pus ca un iresponsabil ce este, paie pe foc . Degeaba se agita unguri pe aici ca regulamentul sancționeza extrem de drastic o echipa care își face dreptate singura cu pumnii si picioarele mai rău decât primitivii. Vor pierde la masa verde și vor fi și alte sancțiuni complementare pentru club și extraordinar de drastice pt jucători. O sa le cada gulașul din cap când vor afla soluția finala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.