Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo: start în Derby de România
31
Panduru, văzând echipele din FCSB - Dinamo: „Ce vrei să faci cu ei?!”
0
L-au lăsat să plece! » FCSB nu se va mai putea baza pe jucător în acest an
0
Mihai Stoica s-a RĂZBOIT cu toată lumea: „Steliștii s-au transformat în FCSBiști! Doamna de la CNA este dinamovistă”
0
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Ferran Torres marchează de trei ori
0
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
3
Încă un hat-trick Harry Kane, iar Bayern zburdă spre titlu în Bundesliga
0
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
"Epocal"? :)))
A sarit cheliuta cu banii...
Te referi la meciuri directe ca ala in care Alexandru Tudor a comis un furt epocal? Sau ca acela in care am fost obligati sa jucam cu voi la nici 48 de ore de la terminarea meciului cu U (noroc ca eram deja campioni si am jucat de placere - nu ne-ati batut nici macar atunci). Iti dau un meci ca tema de gandire: faceti 10 puncte in Champions League (macar din 3 participari?). :)
Eu zic ca trebuie suspendat Milanov,asta-i urmatorul pas,cum de si-a permis Milanov sa fie pe teren si sa joace mingea?:)
Eu propun sa nu stea nicio etapa,Milanov avea paradontoza,avea dintii lipiti cu COREGA.Si in rest CACAdu e un mielusel se stie ce elegant joaca,bulgaru era slab.
Esti ceea ce zici ca esti...un TERMINAT.
Ai mare dreptate,8-1 la trofee cumparate ,pacat ca ati pierdut cu 3-0 acasa cu Inter,poate face Muresan o smecherie si cumpara si ceva arbitri din Europa.Si inca ceva ,la meciuri directe cu Steaua in ultimii ani cum stati?
Da Gardos cand l-a rupt pe ala de a stat cateva luni cum a fost? Tot criminal?
Idiotel, uita-te un pic ce-a facut Hategan CFR-ului atat in meciul cu Petrolul din campionatul trecut, cat chiar si la Vaslui, unde a pus victoria pe tava gazdelor. Intr-adevar, doar cascaval i se poate da sobolanului asta.
Cat de prost jucator poti sa fii sa lasi capul atat de jos cand poti lovi mingea cu piciorul sau cu genunchiul. Probabil ca bulgarul vroia sa-si arate ceafa cea groasa..Faceti din el un martir ca in cazul lui Martinovici eroul national,sa aveti ce scrie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.