Alte știri din fotbal
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
11
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
3
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Știri din fotbal internațional
Cine transmite la TV meciul FCSB - Fenerbahce
0
Un suporter a fost înjunghiat mortal la finalul unui meci din Columbia » Fanii oaspeți aveau interzis pe stadion
0
Lovitură confirmată în mercato! S-a filmat pe „Emirates” și vine în Superliga: „Abia aștept”
0
Ionuț Rada a jucat în ultimul FCSB - Fenerbahce și a rememorat: „Când ești pe culoar cu Roberto Carlos...” » Ce spune despre șansele roș-albaștrilor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
Atunci cand Negoita va acorda lui Dudu Georgescu apartamenul promis cu tam tam mediatic. Marina Georgescu: " Pentru sotul meu Dinamo nu mai exista cat timp este condusa de astfel de oameni".
Asta cu identificatul e o gluma si de o parte si de alta. Ei se stiu care sunt vanduti si dintr-o parte si din alta. De aceea ar trebui sa se opreasca din circul asta ieftin de la baschet si handbal si cine a luat bani de la cioban in trecut si acum linge pe la generali sa se simta si faca pasul in spate! Adi84 ai vreun interes altul decat un club curat mai presus de toate? Vreti echipa sarmanilor... v-ati vazut mari patroni!
Sunt Activisti politici platiti in slujba lui Oprea. O sa vedeti voi cum gunoaiele astea de la sud manipulate de Oprea si de generali vor provoca incidente grave in preliminariile CL si Steaua va juca cu portile inchise. Au mai comis si in trecut astfel de incidente mizeriile de la sud platite de generali si Steaua a jucat din cauza unor mizerii toxice fara spectatori. Steaua trebuie sa ia masuri din timp pt a preintampina prin masuri adecvate actiunile acestor animale.
daca oierii nu se duc cand sunt pe primul loc pai atunci cand vor mai merge la stadion ...?
Mie-mi pare rau doar de echipa asta, care buna rea cum o fii a strans gloriile (in afara de frustratul de Tudorel Stoica) in jurul ei in ultimul timp (vezi declaratiile lui Lacatus, Duckadam, Balint, Ienei s.a.md), chiar daca ciobanul e cioban si argatul argat, echipa are continuitate. Tot generalii aia obositi i-au dat echipa ciobanului. Ala a manjit-o intr-adevar, si a folosit-o ca sa se propulseze, am umblat si l-am injurat in toata deplasarile si stiu ca Actorii ar trebui sa se intoarca in anonimat! Sudul = masa de manevra vanduta!
Pentru mah-sa. Bosorogul se mai crede pe vremea comunistilor cand "identifica" oameni nevinovati si ii dadea pe mana securistilor. Tu-i neamul ala de turnatori nenorociti care au distrus tara asta !
Mai bine te-am identifica pe tine dupa poze. Sa vezi atunci distractie. Daca s-ar afla care postati de pe conturile astea pro cioban si vi s-ar pune pozele pe stalpi prin Bucuresti, nu ati mai iesi pe strada!
ii poti indentifica intrebandu-ti bucatareasa....
Identificati pentru ce?
www.gsp.ro/fotbal/liga-1/chiar-nu-stiu-sau-doar-se-prefac-peluza-sud-a-abandonat-echipa-de-fotbal-a-stelei-pentru-clona-de-la-baschet-445672.html Gunoaiele platite de la Sud merg sa sustina la baschet o clona fara istorie si palmares dupa ce generalii au falimentat sectia respectiva. Ar trebui identificati dupa poze acesti activisti politici UNPR Oprea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.