Alte știri din fotbal
„Vreau să mă operez” » Florin Tănase le-a comunicat deja decizia celor de la FCSB. Cât va lipsi
0
Cristi Săpunaru, tranșant » Unde crede că s-a jucat meciul: „Dacă Rapid făcea asta, nu avea probleme cu FCSB”
0
Alex Dobre l-a luat la țintă pe Istvan Kovacs, după eșecul din derby » Principalul obiectiv al echipei: NU este titlul!
0
A marcat al doilea gol din derby și a fost categoric: „Nu mi se pare că suntem cea mai bună echipă din România. Suntem!”
1
Știri din fotbal internațional
Și-a anunțat brusc plecarea de la PSV, după ce s-a întâmplat astăzi!
4
Visul frumos continuă! Aston Villa o învinge pe Manchester United și se apropie din nou de liderul Arsenal
0
Programat în această seară, duelul românilor a fost anulat! Anunțul oficial al clubului
0
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Afacerea de sezon care nu mai găsește angajați: „Avem comenzi mai multe ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Europa iese din pasivitate și atacă Rusia din umbră: ofensivă lansată chiar ...
Libertatea
Teoretician în ce specialitate?
Cine ar vrea să-și facă spate pe spinarea unui repetent??
Burchel e arhitectul întregului concept tehnic de la Academia Hagi și artizanul tuturor succeselor obținute acolo. E un om competent și integru, excepțional teoretician.
Corect. Vezi ca la voi in galerie nu prea miroase a biblioteca.
Somn ușor, Noapte!
E corect sa aiba scoala, dar trebuie reguli clare si aplicate uniform. Cel putin liceul cu bacalaureat (fara ai 8clase ). Calificare de antrenor cu scoala . Numai ca la noi sunt tot felul de cursuri de specializare ,licente , inventate de dinozaurii sportului pentru a ciuguli bani grei . Apropo se cluburile departamentale, care trebuiau desfiintate ,daca am fecut ,,procesul comunismului,, nu sa plateasca cadre militare de cateva ori mai multe decat sportivi si care nu fac nimic. Desfiintati aceste Unitati militare . Vreti sport puteti face competiiti interne ( bucatarii cu soferii, etc.)
Pai cine mai auzise de BurChel asta, in urma cu doua saptamani ?! Cine mai auzise de BurLeanu', inainte sa-l aresteze pe Gh.Popescu ?! Astia-s un fel de bugetari, intr-o tarishoara de bugetari, unde NU se plateste calitatea, si cantitatea !! Astia 2, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dezvoltați subiectul în buclă, vai de voi !
În tara asta să nu mai respecte legile, în orice meserie trebuie școală doar la Becali se poate,dacă nu au școală îi manevrează el cum vrea și umilește când vrea el.Finul Rădoi avea contract pe viață după spusele stăpânului și când i sa cășunat lui la dat afară.Cei cu mai puțină școală pot fi manevrați mai ușor.
Aveți dreptate, d-le Ducadam, sa o dam dracului de lege. Cu cât mai mulți oameni fără școală cu atât mai bine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.