Alte știri din fotbal
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
1
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP
3
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
0
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
10
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Mai oaie cu pedala pe care doctorul l-a sacapat in cap la nastere , ( eu nu am avut doctor personal ) , nu ai inteles nimic . Mai fa si tu 2,3 clase ,nu toata ziua cu oile si la tras pe nas .
corect,o dovada in plus ca situatiile nu se pot compara.
Se pare ca surorile Capra vor sta 'capra' in parnaie...era de asteptat.Urmeaza hunul,tovarasa Olguta si umflatul securist Niculaie
acabst,e foarte adevarat ce spui tu,dar acolo nu se spala bani.Totul e transparent.Asta e diferenta.
ba,nu odata ti-am pus ca ma p_i_s pe toti,indiferent de culoarea politica...ca tu esti mai greu de cap,asta-i doar problema ta
Domnule Duckadam, cateodata tacerea e de aur. Si bine sa ne vedem fiecare de ale noastre.
numai c_rve vrgine la gsp. se socheaza din orice
Uite cum basistul uita ca Boc si gasca PDL cei ce in campanie erau pe scena cu Johannis si care au platit toata campania electorala au inchis 54 de spitale si au inrobit tara la FMI pt amanta prezidentiala si Bica sa aiba bani pe mana cu nemiluita.
Nu putem compara situatiile...la voi pana si iarba pare taiata cu forfecuta..la Ploiesti,nu demult a fost prezentat spitalul judetean,ca fiind unul parca rupt dintr-un film horror..
care-l
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.