Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Ești incredibil de prost! Cum ***? ***, te țin ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Distractie maxima, nu i-au iesit pronosticurile lui Ramndom.))
Cineva pe forumul GSP are ceata-n creier la fiecare mesaj.
cum voiai să se joace pe ceața aia? Dacă nu văd tușierii, darămite noi, la televizor? Dup-aia ai fi spus că l-au pus special pe ceață ca să nu vedem furăciunea. În orice caz, 2 sau 3 puncte îs în joc deci 1948 s.a. tot ar fi căzut un loc; indiferent de rezultat. Singurul lucru care contează e să câștigăm diseară.
Randoom e cu capul, nu-l baga in seama.
Sa nu exageram chiar nu se poate juca din cauza cetii.Ce treabă are mimamo cu condițiile meteo.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
incredibil.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.