Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi revine ca adversar în Giulești: „Cireașa pe tort” » Cum pune presiune pe jucătorii lui U Cluj
0
Ovidiu Sabău, înainte de Rapid - U Cluj: „Au făcut meciuri bune în Giulești când eram eu antrenor” » Sfat pentru ardeleni
0
Amenzi usturătoare după Dinamo - Petrolul: „4 sancțiuni doar pentru organizatori”
0
Ioan Varga are mare încredere că Pancu o va duce pe CFR Cluj în play-off » Ce spune despre transferul lui Slimani la Petrolul: „Fără îndoială”
0
Știri din fotbal internațional
Noutăți cu transferul lui Drăgușin: italienii iau mâine decizia! » „Fiorentina era asul din mânecă, dar...”
0
Liverpool - Newcastle, derby-ul etapei 24 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Echipele probabile
0
Ciro Immobile, negocieri avansate cu Paris » Anunțul lui Fabrizio Romano
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
Te stiu mai Zecs, asa e, am avut un singur cont si mi l-au blocat astia! Dar ala abereaza cu manager de raion la Cora!:))) Mai si zice ca am spus eu asa ceva, sa-mi arate mesajul si eu dispar de aici definitiv! Daca nu, sa-si taie coada singur!:)))
Exact!
la scorul asta nu stiu care-s mai desculti
il cheama alexandru dedu real ...a fost manger de raion la cora , la unelte agricole ....jur pe dinamo sa nu prinda play off ul ...el a zis
Eram adolescent pe atunci, recitam ce scriai tu, metre! :))
nu te supara aveti la cora pe raion '' *** '' ???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca niste desculti ne-au batut ,atunci nu cred ca mai putem emite pretentii la play-off!S-a terminat campionatul pt noi!Astia de la Sibiu nu au nimic ,dar ne bat!E o mare surpriza!Si ar trebuii ca FRF -iul sa nu-i mai lase sa joace in nocturna!Nu zic ca si ei au jucat in aceleasi conditii ,dar chiar sunt impropiipt ca nu e limina pe teren!Toti vor ca Dinamo sa nu intre in play-off si cred ca multi s-ar bucura daca nu ar mai fi DINAMO! Dar nu mor CAINII cand vor ...DUSMANII! Dinamovistii raman langa echipa in orice conditii!DINAMO nu se judeca ,DINAMO se IUBESTE!DDB!
Ma bag si eu ca musca in lapte, dar stiu sigur ca intr-o seara ai zis ca ai mai avut cont si ca nu vom stii niciodata cine esti, asa ca zii ce user esti din cei vechi ca sa te intuiesc :))) eu oricum sunt de cand aveam contu de gymd anii 2011-2012 !!!
Sa vina Borcea cu spartanii, ca astia din teren au fost astazi niste pisici castrate. Zici ca se pregatesc de Sampon Lig.
Asa faceai si pe timpul lui Ceasca?:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.