Alte știri din fotbal
Farul - FC Botoșani, duel tare în play-out
0
A antrenat Craiova după ce a fost campion cu Dinamo: „Am această reținere” » Cum se vede derby-ul de la 3.200 de kilometri depărtare
0
Retrogradata Metaloglobus a irosit un avantaj de două goluri pe terenul Oțelului » Clasamentul în play-out
3
Doar 12 jucători la antrenamentul clubului din Superliga: „Ce poți să faci cu ei?”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
0
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
6
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
19
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Se rescrie istoria după desecretizarea arhivelor diplomatice? Cele trei ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu a spus dacă își va da demisia din fruntea PSD în cazul în ...
Libertatea
Cred ca nu le vine sa mai joace dupa ce nu le au intrat salariile, adica nu mai merge pe vorbe n vant :))))
cine ar informatii despre sepis? poate sa scoata etapa viitoare macar un egal sepsi cu vitan barzesti si sa ne scuteasca pe noi toti de visele de playoff a celor din vitan barezesti?
*** !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ar fi groaznic sa visati la playoff.
Pisiteli inger si demon..:))
non stop? really? tu care stai non stop pe gsp si imi bagi mie bani in buzunar vorbeste de non stop? ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Faceam sauna cu sare. Cind ieseam de acolo eram sarat don cap pina in picioare. OCNA MURES HRANESTE EUROPA 100 DE ANI CU SARE DACA E NEVOIE. AVEM SARE SI LA BUDA. I LOVE TRANSYLVANIA ! PUPICI.
Bahh filipe ***, nu stii sa tii om la faza fixa, *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai ba nene laso incolo..nu meritam nici un play off !
GOOOOOOOOOOL H'STADT!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.