Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Bă 100+ani, la mine se vede după cum scriu că am avut 9 și 10 la gramatică! La tine nu! Adică tu ai voie prostovane sa te lauzi cu studii, alții nu! Masterandule! În ale prostiei! Hai, mergi la școala! "scoția", "Elvețienii"(cu majusculă în mijlocul propoziției), "ai de capul tau ne-a caisă..."câteva exemple ale vastei tale culturi care lipsește cu desăvârșire!
Da bă 100+ ani, ești mai tânăr! Decât Matusalem și bunică-tu! Hai pensionarule, curaj!
Ce să "inventezi" ??? Prostia-ți pură de nivel X ??? Asta-i deja proverbială!!! Totuși cum e să joci numa' amicale,cu 400 de speriați prostovani in tribună??? Că pentru alde tine și chipiurliliu,asta-i normalitate!!! La noi vine Lask Linz,la proștii tăi dumbrăvița...!!!...
Sunt mai tanar decat tine, cap de pluta. Fapt real, nu aberatiile tale. Daca eram batran, eram prea plictisit de atata prostie. Eram prea plictisit ca sa ma mai obosesc sa rad atat de mult de un p ca tine.
Cap de pluta, numai prin faptul ca scrii pe un forum pe care nimeni nu se cunoaste cu nimeni, ca ai avut 9 si 10 tu, marea "eminenta" a generatiei tale, marele defazat nedescoperit, numai prin asta iti arati complexul de inferioritate fata de mine, Catalin, muzzi si altii care te trimit la cosul de gunoi. Aici conteaza doar ideile, nu altceva. Iar tu idei nu poti avea, pentru ca esti un esec, pur si simplu. Nu credeam ca un individ poate genera o asemenea cantitate de aberatii pe minut in 2024. Dar fiecare zi iti arata ca prostia e infinita in cazul unora, exemplul tau aici de fata.
"Ai de capul tau ne-a caisa, ti-am mai zis eu, daca nu ai fi asa p, mai ca mi-ar fi mila de tine." Iar ne uimești cu exprimările tale! Forma corectă în acest caz, este "nea", nu "ne-a". Știu, vei zice că e la mișto, nu merge! Tu, prostovane nemergând la școală de unde să știi? Ai și postări unde ai scris corect "nea".
Știm, ești mai tânăr ca Matusalem și ca bunică-tu! Și inteligent, nevoie mare! "Ai de capul tau ne-a caisa, ti-am mai zis eu, daca nu ai fi asa p, mai ca mi-ar fi mila de tine.", zici tu bă 100+ani! Băi incultule, exprimarea corectă este: "Vai de capul tău...", dar tu nemergând la școală, de unde să știi?
Nu mă laud, asta-i realitatea. Că tu ai făcut studii la fără frecvență, este altă treabă. Eu am găsit greșeli la tine. Tu, nu! A, am uitat că ești masterand! În prostie! Nu iau lecții de la mai proști ca mine(cum ești tu)! Dacă înainte de 1945, școala nu era obligatorie, ce să învăț de la tine?
Ce sa facem nea Caisa, daca sunt si mai tanar si mai inteligent decat tine, iti arunc tensiunea in aer cand te bagi in seama cu mine. Asta e tratamentul pentru gigistofecesebisti (sinonim cu p).
Tataie, iti dau lectii de gramatica si la 3 dimineata. Si nu numai de gramatica. Ai avut 9 si 10 unde, la fara frecventa? Nea caisa, nea caisa, un proverb romanesc spune ca "lauda de sine nu miroase a bine". Un altul spune ca "p nu e p destul daca nu e si fudul". Ambele ti se aplica perfect. Esti un esec. Se vede din cum scrii, din ce aberatii debitezi, iar lumea radea in continuu de tine. Iar eu nu ma mai satur sa iti provoc scurtcircuite in mintea aia intunecata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.